Rezultate te kerkimit per termin: +One +Republic

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] one / docs[0] 4184 / hits[0] 5742 / keyword[1] republic / docs[1] 206 / hits[1] 367 /
No Pic available
  • 2016-09-07

Ja tek është/ Apple prezanton iPhone 7, nuk fut ujë dhe ka kufje pa fije

Foto 1 nga 19 Pas muajsh të tërë në pritje dhe pasi disa foto ishin zbuluar, Apple më në fund ka paraqitur iPhone 7 dhe një version të ri të Apple Watch. iPhone i ri 7 do të ketë kufje pa fije dhe do t'i zgjatë më shumë bateria, ndërkohë që iPhone 7 plus që është më i m

One Republic me 1 qershor në Shkup
  • 2015-03-03

One Republic me 1 qershor në Shkup

Grupi i mirënjohur amerikan i muzikës pop rok, One Republic, në turin e tyre botëror kanë future dhe kryeqytetin maqedonas. One Republic do të performojnë në Shkup me 1 qershor 2014 në arenën Boris Trajkovski. Sipas webfaqes mydestination.com, cmimet e biletave për këtë koncert janë 1

5 kenget me te degjuara ne bote gjate vitit 2014 VIDEO
  • 2015-01-01

5 kenget me te degjuara ne bote gjate vitit 2014 VIDEO

Transmetuar me 01012015 - 1324 Keto kenge kane arritur te kene ne mbi 700 milione klikime Ato jane pjese e top listes boterore perkatesisht jane 5 kenget me te degjuara te vititbr br Kater kenget e para i ndiqni me poshte ose ne li

Konfirmon Kuçi: “EULEX Kosovë” nën juridiksionin e Kosovës
  • 2014-04-04

Konfirmon Kuçi: “EULEX Kosovë” nën juridiksionin e Kosovës

Pasi që sot ka pasur sërish shkrime në mediat vendore mbi rolin dhe ripërkufizimin e Misionit të EULX në Kosovë, portali Publiku.net, iu ka rikthyer edhe njëherë kësaj çështje. Duke qenë të privilegjuar për ta pasur ekskluz

No Pic available
  • 2013-04-19

Raporti i plote i DASH ne Anglisht

The Republic of Albania is a parliamentary democracy. The constitution vests legislative authority in the unicameral parliament (Assembly), which elects both the prime minister and the president. The prime minister heads the government, while the president has limited executive power. In 2009 the co

No Pic available
  • 2010-11-12

FLET BERISHANano jo kandidat i PD per President

/ / INTERVISTA/ Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar dje per here te pare se maxhoranca nuk do te propozoje ish-kreun e PS Fatos Nano per President. Berisha deklaroi dje se PD dhe LSI do te kene kandidatin e vet per postin e kreut te shtetit PD dhe LSI nuk e kane zotin

No Pic available
  • 2010-07-22

Shtohen financimet dhe zgjerohet harta e projekteve nga veriu në jug

Fondacioni Vodafone Albania prezanton Raportin e Vjetor English Version Below Tiranë, 21 Korrik 2010 NOA - Fondacioni Vodafone Albania prezanton Raportin e Vjetor për vitin 2009- 2010 duke vijuar traditen e transparences dhe raportimit të financimeve, si pjese e rolit të përgjegjshmë