Rezultate te kerkimit per termin: +Open

Meta: total 1000 / total_found 1499 / time 0.000 / keyword[0] open / docs[0] 1499 / hits[0] 2559 /
Bella Hadid na i tregon të gjitha në Roland Garros
  • 2017-06-13

Bella Hadid na i tregon të gjitha në Roland Garros

Duket se modelja e Victorias Secret nuk i ndahet Francës. Edhe pse ishte në plazhet mahnitëse të Francës  pas festivalit të filmit në Kanë, modelja nuk mund të ikë pa parë nga afër ndeshjet finale të tenisit  në Roland Garros. Mesa duket Bella është e apasionuar pas sportit

No Pic available
  • 2017-06-06

Kur Kulla e Eifelit  transformohet në një udhëtim emocionues

Kur viziton Parisin, ata presin të shohin bulevardet buzë Haussmann-it, veprat mjeshtërore të artit dhe çiftet që ecin krah për krah përgjatë lumit Seine. Ajo që ata nuk presin është diçka që lidhet me sportet aventurore që nxisin adrenalinë, të tilla si linja Zip e zbuluar kohët e

No Pic available
  • 2017-06-02

Nga Artan Fuga/ 60 kërkesa Lulzim Bashës!

I nderuar z. Lulzim Basha po ju drejtohem si qytetar me këtë letër publike që të përfshini në përmbajtjen e fushatës elektorale edhe këto 60 kërkesa për rinovimin e administratës publike shqiptare, dhe pak më gjerë, sepse ajo ka mbetur po aq banale dhe mediokre sa edhe ajo e dëshmuar

No Pic available
  • 2017-05-31

Tenistja Serena Williams shtatëzanë me një vajzë

Tenistja e famshme Serena Williams ka publikuar lajmin se është shtatëzanë me fëmijën e saj të parë në muaj prill. Por barku i saj tashmë i rritur është vënë re të mërkurën në French Open. 35-vjeçarja e veshur një bluze sportive të bardhë, kishte ardhur për të mbështetur mot

No Pic available
  • 2017-05-24

Kush fle më pak, humb shoqërinë

Mungesa e gjumit ndikon në jetën tuaj sociale dhe pamjen tuaj. Sipas studimeve më të fundit njerëzit të cilët flejnë më pak gjumë jo vetëm janë konsideruar më bukur dhe me shëndet më të dobët, por gjithashtu janë më pak tërheqës për tu shoqëruar me to. Nëse ju jeni të lodhur

No Pic available
  • 2017-05-23

Qeveria teknike? Civici: Eksperiment shqiptar, Shano: Ministra besimi

A do të funksionojë qeveria me ministra teknikë të propozuar nga opozita? Alban Zusi, kryetar i Qendrës së Eksporteve i ftuar në Ekopolitikë nga Aurora Sulçe në Ora News, mendon se jo. Dritan Shano, koordinator në PD shprehet se kjo është një qeveri besimi, ndërsa Presidenti i UET, Ad

Veliaj prezanton projektin për ngritjen e strukturave komunitare
  • 2017-05-16

Veliaj prezanton projektin për ngritjen e strukturave komunitare

Veliaj: Kemi ngritur 1147 kryesi pallatesh; Bashkia mbështet projektet e përbashkëta të komuniteteve Procesi i përzgjedhjes së administratorëve të pallateve është duke ecur me sukses në Bashkinë e Tiranës dhe brenda vitit do të përfundojë ngritja e të gjitha kryesive në lagje. Krye