Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.926Z

Operacioni-autopsia

Në momentin kur një kirurg i ri del nga salla e operacionit, drejtori i spitalit e ndalon dhe i interesuar e pyet: - Hë koleg, si të shkoi operacioni? - Operacioni?! – habitet kirurgu i ri. - Uaa, unë mendova se ishte autopsi! Bjondja seksi Bjondja bën dashuri me një mashkull. Pas seksit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.609Z

Juventusi, neser operacioni per Iaquinta

Eshte parashikuar per neser ne mengjes operacioni ne meniskun e majte per Vincenzo Iaquinta, i cili eshte demtuar gjate nje stervitjeje te shtunen e shkuar, perpara gares me Sienen. Lajmin e ka bere te ditur Juventusi ne faqen zyrtare te internetit. Operacioni do te zhvillohet ne nje klin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.195Z

Pakistan, zgjerohet operacioni kundër talebanëve

Islamabad - Operacioni i ndërmarrë nga trupat e sigurisë në Afganistan kundër militantëve talebanë është zgjeruar sot në veriperëndim të vendit, në distriktin Buner, i cili ndodhet 100 km në veri të Islamabadit. "Qëllimi i operacionit është eliminimi dhe dëbimi i militantëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.984Z

Operacioni Precizioni, një tjetër i arrestuar

Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar në Drejtorinë Vendore të Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.669Z

Finalizohet operacioni “Modemi”

Ka perfunduar me sukses operacioni i koduar “MODEM”, per ndalimin e 16 shtetasve te akuzuar per konsumin e vepres penale te mashtrimit kompjuterik, e kryer ne bashkepunim. Policia e Tiranes ka marre kallezime prej fundit te vitit te kaluar se ne disa pika te ndryshme, ku tregetoheshin aparate di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.913Z

Operacioni antidroge qellohet helikopteri

brbrPolicia e shtetit eshte hedhur ne aksion per asgjesimin e bimeve narkotike te mbjella ne veri te vendit Prej dy ditesh 160 efektive te policise 15 mjete dhe tre helikoptere jane perqendruar ne zonen e Dukagjinit ne Shkoder per identifikimin dhe shkaterrimin e parcelave te mbjella me kanabis s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.608Z

Vazhdon operacioni ne Bruksel

brbrPolicia belge eshte vene ne ndjekje te dy personave te dyshuar per lidhje me sulmet terroriste te Parisit Operacioni i nisur qe prej oreve te pasdites te se martes vijon ne kryeqytetin belg Bruksel Dy personat qe besohet te jene vellezerit Khalid dhe Ibrahim El Bakraoui emra te njohur per polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama