Rezultate te kerkimit per termin: +Operacionit +Ndrkombtar

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] operacionit / docs[0] 16121 / hits[0] 20357 / keyword[1] ndrkombtar / docs[1] 956 / hits[1] 1402 /
No Pic available
  • 2011-05-31

fare vendimi do te jape Kolegji Zgjedhor

Do te donim ta zvogelonim ne maksimum rendesine e vendimit qe do te jape Kolegji Zgjedhor per paligjshmerine apo ligjshmerine e fitores se Lulezim Bashes me votat e shumices politike qeveritare ne KQZ. shte e rende qe humori i mbare vendit te varet nga tete gjyqtaret e Kolegjit. Besoj eshte e rende

No Pic available
  • 2010-08-26

Scotland Yard, pranga Ilir Kumbaros për llogari të Interpol Tiranës

Operacioni sekret pr kapjen e ish-shikasit q jetonte n shtpin e djalit n jug t Londrs Arrestohet pr t dytn her n Londr Ilir Kumbaro n baz t nj flet arresti ndrkombtar lshuar nga Gjykata shqiptare e Krimeve t Rnda. “Top Channel” ekskluzivisht ka msuar t gjitha detajet e operacionit t Sco

No Pic available
  • 2010-08-12

Ministri i Mbrojtjes merr përgjegjësitë e sulmit ndaj otës së Gazës

Dshmia Ministri i Mbrojtjes s Izraelit, Ehud Barak, deklaroi dje se ka marr prgjegjsin e plot pr sulmin vdekjeprurs ndaj flots q tentoi t hynte n Gaza, q shkarkoi edhe vdekjen e nnt turqve aktivist q ndodheshin n anije. Megjithat ai akuzoi ushtrin pr ekzekutimin e nj operacioni q sht dnuar n shkall

No Pic available
  • 2010-07-11

Meta në Dubrovnik: Kushtëzimet cenojnë integrimin rajonal

Meta, thirrje Beogradit: Bashkëpunim i ngushtë me Kosovën Qeveria shqiptare e konsideron thelbsore q Serbia dhe Kosova t punojn s bashku pr t ardhmen e prbashkt evropiane. Zvendskryeministri dhe ministri i Jashtm Ilir Meta bn t qart se qeveria shqiptare kagjithka pr shtensionim

No Pic available
  • 2008-11-01

E drejta ndrkombtare dhe pavarsia e Kosovs

Beogradi pr nj periudh t gjat sht krejtsisht e pamundur t ndryshoj. M dat 27 gusht 2006, n Kuvend miratoi me 186 vota pro dhe 23 abstenime mocionin e Qeveris, sipas s cilit Kosova sht pjes e shtetit Serb dhe prfshihet n sovranitetin e saj, gj e cila u sanksionua n Kushtetutn e re t saj. Edhe pse Kos

No Pic available
  • 2008-11-01

E drejta ndrkombtare dhe pavarsia e Kosovs

Beogradi pr nj periudh t gjat sht krejtsisht e pamundur t ndryshoj. M dat 27 gusht 2006, n Kuvend miratoi me 186 vota pro dhe 23 abstenime mocionin e Qeveris, sipas s cilit Kosova sht pjes e shtetit Serb dhe prfshihet n sovranitetin e saj, gj e cila u sanksionua n Kushtetutn e re t saj. Edhe ps

No Pic available
  • 2008-11-01

Cunami;Pranga shqiptarve

15 persona, shumica e t cilve shqiptar, kan prfunduar n prangat e Guradia di Financa e Milanos n Itali pas nj operacioni t saj lidhur me trafikimin ndrkombtar t lndve narkotike. Ndrkoh, emrat e t arrestuarve nuk jant ditur ende pr shkaqe hetimi. Gjat operacionit t koduar Cunami, policia italiane br