Rezultate te kerkimit per termin: +Opozites

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z

Akuza opozites per bllokim

E hene 24 Shtator 2012 1609   Sali Berisha Ligji i Gjykates se Larte ka qene ne thelb te akuzave per bllokim te proceseve integruese qe kryeministri Sali Berisha ka artikuluar gjate mbledhjes se perjavshme te grupit parlamentar demokrat. sipas kryeministrit Berisha kushtet e PS per zbatimin e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.114Z

Qeveria i shtrin doren opozites

Fatjona Mejdini Mazhoranca shtrin doren e kompromisit ndaj opozites, ne lidhje me ecurine e pergatitjes se dokumenteve te identifikimit, te domosdoshme per nje proces zgjedhor te drejte dhe te ndershem. Keshtu, qeveria u shpreh dje e gatshme qe se bashku me perfaqesuesit e opozites, te verifikojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.917Z

Driteroi anulon protestat e opozites

14-10-2010 / Gazeta 55 Edhe pse e mbajne si patriark te se majtes shkrimtari Dritero Agolli ska ngurruar qe ne pervjetorin e lindjes ti cilesoje protestat e Edvinit si te ushtruara pa karar dhe betejen e tij anti-korrupsion si nje shfaqje moderne te flete-rrufeve te kohes se Mao Ce Dunit. Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.051Z

Berisha sulmon deputetet e opozites

Kryeministri Sali Berisha ndryshon taktike ne perballje me akuzat e opozites per lidhjet klanore me Damir Fazllic dhe sulmin e qeverise mbi prokurorine. Ai ka kundersulmuar deputetet socialiste me emra, duke perfshire edhe vete kreun e opozites Edi Rama, per lidhje te tyre me njerezit e krimit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.836Z

Ngjela: Bojkoti i opozites, hap perpara

Nje prej figurave te njohura politike, me pikepamje te djathta, avokat Spartak Ngjela, tregon per Top Channel disa nga pikat kryesore te bisedes se tij me kryetarin e opozites Edi Rama nje dite me pare. Zoti Ngjela i cili me 28 qershor nuk arriti te zgjidhet deputet, thote se Shqiperia ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.114Z

Rama komenton protesten e opozites

0 brbr brbrProtesten e opozites e ka komentuar edhe kryeministri Rama duke shkruar ne Facebook se asgje e askush nuk do e ndale perpjekjen e qeverise ne nxjerrjen e Shqiperise nga llumi i genjeshtraveshpifjeveiluzioneve hajduterise dhe maskarallekut politikbrbr brbrSipas tij qe te kete me shume pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.527Z

Berisha Presim propozimin e opozites

Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se pret te marre zyrtarisht propozimin e ri te opozites ndersa garantoi se do te shqyrtoje seriozisht kerkesat e pales tjeter. Pasi mori pjese ne mbledhjen e KRRTRSH-se Berisha theksoi se propozimet e opozites do te trajtohen me rigorozitet ne kuad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama