Rezultate te kerkimit per termin: +Opsioni

Meta: total 1000 / total_found 2038 / time 0.001 / keyword[0] opsioni / docs[0] 2038 / hits[0] 2414 /
Njerëzimi në rrezik nëse nuk kolonizojmë Hënën ose Marsin
  • 2017-06-23

Njerëzimi në rrezik nëse nuk kolonizojmë Hënën ose Marsin

Njerëzimit do ti duhet të drejtohet për te yjet, në 200 ose 500 vitet e ardhshme nëse duan të mbijetojnë, thotë Stefan Hawking. Fizikanti përsëriti paralajmërimin e tij se raca njerëzore do të përfundojë keq nëse nuk arrin të gjejë një shtëpi të re që nuk është Toka. Duke fol

Kukësi prezanton spanjollin Serran
  • 2017-06-21

Kukësi prezanton spanjollin Serran

Pas zyrtarizimit të marrëveshjeve me Hair Zeqirin dhe Rustem Hoxhën, Kukësi ka prezantuar zyrtarisht përpara mediave blerjen e tretë të kësaj merkatoje. Mbrojtësi spanjoll Albert Serran i shoqëruar nga menaxheri i klubit verilindor Naim Halili, pasi hodhi firmën mbi kontratë tha edhe fja

No Pic available
  • 2017-05-31

Patozi: Koalicioni PS-PD, legjendë urbane

BASHKËQEVERISJA ME EDI RAMËN NUK ËSHTË OPSION Nga Astrit Patozi Tani që mori fund ankthi i plotësimit të listës së PD dhe fushata mund të konsiderohet në kulmin e saj, po bëhen përherë e më të shpeshta lajmet që vijnë nga terreni se pas zgjedhjeve Shqipëria do të qeveriset nga nj

No Pic available
  • 2017-05-30

Patozi: Mos u gënjeni nga përtacë të PD që thonë do jemi në qeveri me PS

Astrit Patozi i lënë jashtë listave të PD për zgjedhjet e 25 qershorit i ka bërë thirrje të gjithë demokratëve që të mos gënjehen nga disa kryetarë degësh që thonë se PD do të qeverisë me PS sido që të dalë rezultati. Sipas Patozit këta janë disa miopë dhe përtacë të cil

Patozi mesazh demokratëve: Bashkëqeverisja me Ramën sështë opsion
  • 2017-05-30

Patozi mesazh demokratëve: Bashkëqeverisja me Ramën sështë opsion

Deputeti demokrat Astrit Patozi, që ndonëse u la jashtë listës së Partisë Demokratike nga kreu i saj Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në Facebook ka dhënë një mesazh për të gjithë demokratët. Në postimin e tij ai shprehet se një bashkëqeverisje e mundshme me Edi Ramën nuk mund

No Pic available
  • 2017-05-29

Blushi: LIBRA në parlament për të përfaqësuar demokratët e pakënaqur

LIBRA do të jetë në parlament pas 25 qershorit për të përfaqësur edhe të gjithë ata demokratë të cilët janë të pakënaqur dhe nuk e gjejnë vetën tek qeveria Berisha-Rama. Kështu u shpreh kreu i kësaj force politike, Ben Blushi në një intervistë për studion e lajmeve të Ora New

No Pic available
  • 2017-05-06

Aplikacioni Tirana Ime, brenda 1 viti 11 mijë raportime nga qytetarët

Tirana po i afrohet çdo ditë e më shumë modelit të një qyteti Smart. Aplikacioni Tirana ime do të pasurohet me shërbime të reja, mes të cilave edhe me atë të parkimit me SMS, me qëllim lehtësimin dhe përmirësimin e jetës së qytetarëve. Në 1 vjetorin e krijimit të aplikacionit Ti