Rezultate te kerkimit per termin: +Organizata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.008Z

Organizata PETA akuzon Perry-n

Video e re e këngëtares Katy Perry po krijon jo pak polemika në botën e biznesit të spektaklit. Ndaj këngës Roar ka reaguar PETA,shoqata në mbrojtjen e kafshve,sipas të cilëve kënga e fundit e artistes realizuar në mesin e xhunglës,tregon trajtimin e kafshëve në mëny

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.580Z

Kosova anetaresohet ne tre organizata

Autoritetet kosovare kane komunikuar sot se Kosova eshte anetaresuar ne tre organizata te tjera nderkombetare. Sipas mediave lokale, pavaresisht kundershtimit te Serbise dhe disa vendeve te tjera te rajonit, Kosova eshte anetaresuar ne Organizaten Evropiane per Cilesi, ne Federaten Nderk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.414Z

SHBA,organizata bamirëse financon terrorizmin

Një organizatë bamirësie myslimane në SHBA dhe pesë krerët e e saj janë dënuar në kuadër të gjyqit më të madh rreth financimit terrorist që nga sulmet e 11 Shtatorit.Udhëheqësit e asaj që ka qenë organizata humanitare myslimane më e madhe në Shtetet e Bashkuara janë shpallur faj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.878Z

Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar

SHKUP- Organizata e njohur si “Organizata Kristiane” (Hristianska Organizacija) ka shfaqur publikisht një video duke djegur flamurin shqiptar, shoqëruar me thirrje raciste antishqiptare. Ne nje video te publikuar ne internet shfaqen persona të maskuar që duke kenduar kunder shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.612Z

Organizata POLITIKE: Të ndalen negociatat me Beogradin

Tiranë-Prishtinë, 21 mars 2011 NOA – Organizata POLITIKE lëshoi sot një thirrje për ndalimin dhe mundësimin e ndalimit të negociatave të qeverisë së Kosovës me Serbinë në dëm të kombit shqiptar. “Ne, shqiptarët, nuk jemi kundër negociata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.674Z

"Shkaterruam 147 organizata kriminale"

Policia e Shtetit deklaroi dje se, sektori i Krimit te Organizuar ka shkaterruar 147 organizata kriminale gjate vitit 2007, duke sjelle dhe arrestimin e shume personave, te cilet kane qene me precedente kriminale. Organizatat kriminale te shkaterruara kane pasur per objekt veprimtarie trafiqet, vras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.843Z

Maqedoni, Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar

Organizata e njohur si “Organizata Kristiane” (Hristianska Organizacija) ka shfaqur publikisht një video duke djegur flamurin shqiptar, shoqëruar me thirrje raciste antishqiptare. Videoja e publikuar nxjerr në sfond persona të maskuar që nën përcjelljen e këngës djegin flamurin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama