Rezultate te kerkimit per termin: +Organizator

Total: 5141
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.393Z

Hamallaj ndalohet nje tjeter organizator

Durres Dy muaj pas protestave te banoreve vijojne arrestimet e policise Nje tjeter banor i fshatit Hamallaj i shpallur ne kerkim policor prej 2 muajsh perfundon ne pranga si organizator i protestes se organizuar kunder aksionit te ndertimoreve te kryesuar nga Gjergj Bojaxhi ne Hidrovor. Ndersa fadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.220Z

Zbardhet trafiku i drogës me rulot, organizator ishte biznesmeni shkodran

Prokuroria Çifti italian dhe Paulin Fusha njiheshin që në Itali dhe erdhën tri ditë para arrestimit Tre të arrestuarit për trafikun e drogës me një makinë rulot, të cilët u kapën në katër ditë më parë në Han të Hotit, duke tentuar të trafikojnë rreth 106 kg kanabis, e kishin o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.860Z

"Shpetimi, organizator i PD, ne kohet me te veshtira"

Kryeministri Sali Berisha i ka derguar nje mesazh ngushellimi familjes se Shpetim Xhyherit, i cili u nda dje nga jeta. "E dashur bashkeshorte, femije, familjare te te ndjerit Shpetim Xhyheri!. Ndarja e parakohshme nga jeta e njeriut tuaj me te dashur, Shpetimit, mikut tim dhe veprimtarit te shquar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.932Z

Kocijançiq: Fusnota e Kosovës në duar të organizatorëve

Marrëveshja për prezantimin e Kosovës në nismat rajonale është e qartë, ndërsa për mënyrën e zbatimit të saj vendosin organizatorët e këtyre nismave ka deklaruar Maja Kocijançiq, zëdhënëse e shefes për p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.228Z

BDI kundër Gruevskit: Protestatjanë pa organizatorë

SHKUP- Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka reaguar lidhur me paralajmërimet në rrjetet sociale për mbajtjen e protestave nesër në Shkup.Duke marrë parasysh që pas protestave nuk qëndron asnjë organizator si dhe pas eskalimit të protestave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.708Z

“Kështjella”, Tafa i dyshuar si organizator i trafikut, kërkon liri

13/07/2009  Bllokimi i 40 kg heroinë TIRANË – Zaim Tafa së bashku me Alban Pëllumbin u kapën pak kohë më parë si dy organizator të trafikut të drogës nga Fieri drejt Italisë nëpërmjet korrierëve me shtetësi të huaj. 40 kg heroinë u kap në pikën kufitare Kakavijë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.870Z

Trashani: Rama, organizator i dhunës së 21 janarit, të përgjigjet sulmin ndaj Kryeministrisë

10-02-2012 / Gazeta 55 KuvendMazhoranca iu rikthye dje në Kuvend hetimeve për 21 janarin, duke akuzuar dhe njëherë kryetarin e PS, Edi Rama si organizator të dhunës. Deputetja e PD, Arenca Trashani u shpreh se kreu i opozitës ishte shkaktari i dhunës n&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama