Rezultate te kerkimit per termin: +Orjol +Brokaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.578Z

Durrës, skafi me drogë i shpëton policisë

Në Durrës një skaf i ngarkuar me drogë ka arritur ti shpëtojë policisë së Durrësit dhe të vijojë itinerarin e tij drejt Malit të Zi. Sipas të dhënave të para, skafi me drogë u ngarkua dhe u nis nga Porto Romano. Por policia arritur të arrestojë dy persona, njëri nga Vlora, tjetri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama