Rezultate te kerkimit per termin: +Osama +Bin +Laden

Total: 1423
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Film hard me Osama bin Laden

Bota e filmave porno duket se nuk ka kufi. Hustler ka vendosur që të bëjë një film hard, me protagonist pikërisht Osama bin Laden. Filmi do të titullohet “This Ain’t Osama Bin Laden XXX” dhe merr shkas nga videot porno që u gjetën në shtëpinë e kreut të Al Kaedës gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.957Z

Zbulohen dokumentet e Osama bin Laden

Osama bin Laden Dokumentet e Osama bin Laden të publikuara së fundim të tregojnë se frustrimin e liderit të Al Kaedës në përpjekje për të kontrolluar rrjetin e pabindur. Dokumentet e gjetura në shtëpinë ku fshihej në momentin e vrasjes në Abotabad, Pakistan, janë publikuar nga ushtri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.555Z

Vritet Osama bin Laden

Nga Express më 02 maj 2011 në ora 08:01 Pas shumë kontradiktave dhe shumë lajmeve se ai është vrarë me në fund misionin amerikan në Afganistan ka konfirmuar se ka vrarë njërin prej liderëve më të mëdhenj terrorist, Osama bin Laden. Mësohet se vrasja është bërë në bashkëpunim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.331Z

Snowden: Osama Bin Laden është gjallë

Edward Snowden thotë se ka dëshmi të cilat tregojnë se Osama Bin Laden,edhte gjalle dhe jeton në Bahama. Ai thotë se Bin Laden po ashtu vazhdon që të jetë në listën e rrogave të CIA-s, duke marrë një pagë prej 100.000 dollarësh amerikanë në muaj. Snowden, i cili tani jeton në Rusi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.743Z

Zbulohet “testamenti” i Osama bin Laden

Sipas të përditshmes së Kuvajtit, “Al Anbaa”, Osama bin Laden ka lënë një testament, madje atje ka kërkuar që fëmijët e tij të mos jenë pjesë e organizatës terroriste “Al Kaeda”. E përditshmja flet për ekzistencën e një dokumenti me përmbajtje “private dhe konfidenciale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.920Z

Al Kaeda konfirmon vdekjen e Osama bin Laden

Al Kaeda ka publikuar një delaratë nëpërmjet forumit xhihadist, ku ka konfirmuar vdekjen e liderit Osama bin Laden. Deklarata vjen vetëm pak ditë pasi Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, njoftoi se trupat speciale amerikane kishin vrarë Osama bin Laden, gjatë një sulmi në Ab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.253Z

Osama Bin Laden telefonata qe e tradhetoi

style=positionrelativez-index2> Qe nga humbja e gjurmeve nga malet e Tora bora-s ne vitin 2001 per sherbimet sekrete amerikane Sipas Amal Ahmed al Sadah gruaja qe jetonte me te konfirmoi se jetonin ne afersi te Islamabadi-t qe nga viti 2003. Osama Bin Lade

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama