Rezultate te kerkimit per termin: +Oshtim

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.000 / keyword[0] oshtim / docs[0] 40 / hits[0] 48 /
Deputeti i LSI shkel urdhrin e partisë: Do ta marrim Kyeministrinë
  • 2017-03-21

Deputeti i LSI shkel urdhrin e partisë: Do ta marrim Kyeministrinë

Deputeti i LSI-së, Flamur Çela gjatë një bashkëbisedimi me banorët e Oshtimës në Vlorë, ka shkelur urdhrin e pak ditëve më parë të zëvendëskryetarit të partisë, Petrit Vasilit, i cili iu ndaloi deputetëve dhe ministrave të LSI-së të artikulonin në publik togfjalëshin: Ilir Met

No Pic available
  • 2017-03-20

Zgjedhjet, Flamur Çela: Shanset janë që LSI të marrë ekzekutivin

Në një takim me banorët e Oshtimës në Vlorë, deputeti i LSI Flamur Çela ka bashkëbiseduar për problemet e përditshme të zonës. Çela u kërkoi banorëve të mos qëndrojnë pasiv, por të reagojnë duke u orientuar drejt subjektit të duhur politik që punon fort për qytetarët. Deputet

Deputetja e PD: Ata që kritikojnë Bashën, janë të shitur. Tmerrohen nga harmonia Berisha-Basha dhe autoriteti në rritje i Bashës
  • 2016-10-19

Deputetja e PD: Ata që kritikojnë Bashën, janë të shitur. Tmerrohen nga harmonia Berisha-Basha dhe autoriteti në rritje i Bashës

Mesila Doda-Albina Deda Deputetja demokrate Albina Deda, i quan të neveritshëm kolegët e saj në PD, që kritikojnë Bashën. Sipas saj, ata janë shitur për pesë aspra. Nuk ka parti që të ketë drejtësi e demokraci hyjnore por PD-ja ka dëshmuar se është forcë e mendimit të lirë. Za

Vlorë, asgjësohen 5100 rrënjë kanabis, në kërkim kultivuesit 
  • 2016-09-08

Vlorë, asgjësohen 5100 rrënjë kanabis, në kërkim kultivuesit 

Policia e Vlorës ka asgjësuar rreth 5.100 rrënjë bimë narkotike të dyshuara të llojit kanabis sativa. Bimët narkotike u gjetën të mbjella në fshatin Treblovë dhe Oshtimë, të cilat ishin të kultivuara nëpër sipërfaqe toke pa pronarë, anës luginave. Policia bëri asgjësimin e tyre

No Pic available
  • 2016-09-08

Asgjesohen 5.100 rrënjë bimë kanabisi në Vlorë

Policia e Vlorës ka asgjesuar rreth 5.100 rrënjë bimë narkotike të dyshuara të llojit Cannabis Sattiva. Bimët narkotike u gjetën të mbjella në fshatin Treblovë dhe Oshtimë, të cilat ishin të kultivuara nëpër sipërfaqe toke pa pronarë, anës luginave. Policia bëri asgjësimin e tyr

No Pic available
  • 2016-09-07

Asgjesohen 9100 bimë kanabis në Vlorë dhe Krujë

Të tjera bimë narkotike të asgjesuara në vijim të operacioneve antikanabis në vend. 9100 bimë kanabis janë zbuluar e më pas asgjesuar me anë të djegies gjatë kontrolleve në Krujë dhe Vlorë. Në Krujë u asgjesuan 3 100 bimë narkotike gjatë kontrollit të ushtruar në fshatrat Boriza

Vlorë dhe Krujë, asgjësohen 9100 rrënjë kanabis
  • 2016-09-07

Vlorë dhe Krujë, asgjësohen 9100 rrënjë kanabis

Policia e Vlorës ka asgjësuar 6 000 bimë kanabis sativa, të mbjella në fshatin Oshtimë dhe Treblovë. Bimët narkotike ishin kultivuar në zonat e pyllëzuara të këtyre fshatrave, toka pa pronarë. Policia bëri asgjësimin e tyre me anë të djegies me zjarr. Ndërsa në Krujë, policia ka