Rezultate te kerkimit per termin: +Osman +Metalla

Total: 404
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.951Z

Metalla: Rama refuzon përgjegjësitë

Deputeti i Partisë Demokratike Osman Metalla reagoi dje pas deklaratës së kreut të opozitës Edi Rama sipas të cilit Rezoluta e PE-së njeh hetimin e fletëve të votimit. Metalla tha se “Rama hodhi poshtë në përgjithësi Rezolutën dhe sidomos pikën 6 të saj”. Deputeti i PD-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.100Z

Osman Metalla: KoalicioniPD-PS, në interes të qytetarëve

TIRANE - Deputeti i PD, Osman Metalla në një intervistë për Shqiptarja.com shprehet i bindur në fitoren e të djathtës në zgjedhjet e 23 qershorit, por duke mos shmagur as mundësinë se kjo mund të arrihet me koalicionet parazgjedhore. Për atë nuk përbën asnjë rrezik për votat apo dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.275Z

Marrëveshja e ujërave, Metalla: PS, sulm interesave kombëtare

Deputeti i Partisë Demokratike, Osman Metalla, deklaroi dje se ankimimi në Gjykatën Kushtetuese i marrëveshjes së ujërave mes Shqipërisë dhe Greqisë bërë nga Partia Socialiste, është një sulm që po u bëhet interesave të shqiptarëve. Sipas Metallës, nuk pa pasur asnjëherë kufi uj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.313Z

PD, Metalla: Rama, kundër heqjes së vizave

Demokratët akuzuan dje kryesocialistin Edi Rama se po punon kudër liberalizimit të vizave. Për deputetët e PD-së, sjellja e fundit e opozitës është e orientuar vetëm nga interesi personal i lidershipit të Partisë Socialiste. Deputeti i Partisë Demokratike, Osman Metall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.119Z

Metalla nje marinar mes deputeteve

Mes ligjvenesve te legjislatures 2009-2013 nuk mungon edhe marinari. Deputeti i Partise Demokratike Osman Metalla ka mbaruar Akademine e Detarise ne Vlore nderkohe qe aktualisht vazhdon studimet ne Fakultetin e Ekonomise dega Master Administrim Publik. Shume kohe ai e ka kaluar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.928Z

PD, Metalla: Ramanuk pranon rezolutëne PE

TIRANE- Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së kreut socialist Edi Rama duke e akuzuar atë se po refuzon të marrë përgjegjësitë që i kërkon rezoluta e miratuar në Parlamentin Europian. Përmes një deklarate për mediat deputeti demokrat, Osman Metalla u shpreh se Rama nuk pranon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

PD Metalla Beqja te ike shkeli Kushtetuten

Minimumi qe Beqja duhet te beje eshte te jape dorehqjen pasi eshte fare e qarte qe ai eshte kapur mat duke shkelur Kushtetuten deklaroi deputeti i PD Osman Metalla. Demokratet akuzojne deputetin Beqja se ka fituar nje tender prej 230 milion lekesh te zhvilluar ne Bashkine e Durresit. Sipas demokrate

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama