Rezultate te kerkimit per termin: +Oto +Baric

Total: 609
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.402Z

Oto Baric, javen tjeter ne Tirane

Trajneri i Shqiperise, Oto Baric, do te vije ne Tirane javen e ardhshme, per te qendruar disa dite. Kroati ishte parashikuar te vinte ne Shqiperi menjehere pas ndeshjes se luajtur ne Amsterdam, bashke me delegacionin zyrtar te FSHF se dhe lojtaret qe luajne ne kampionatin kombetar. Gjate qendrimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.570Z

Oto Baric : Do te luajmë për barazimin

Nga Bullgaria, Eris Karagjozi Shqiperia do te luaje per barazim ne ndeshjen e neserme kunder Bullgarise, tha trajneri Oto Baric ne nje conference per shtyp sot. " Besoj, se kemi shanset tona… edhe pse kur bullgareve nuk i ecen loja , fillojne te nervozohen." Sic dihet , kroatit 75-vjecar nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.106Z

Oto Baric probleme ne zemer ne vitin 2007

Precedenti Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te Josip Kuzhe eshte rasti i dyte qe ndodh ne harkun e tri viteve te fundit me nje trajner te Kombetares. Ne fakt ne mars te vitit 2007 probleme ka pasur edhe ish-tekniku kuqezi Oto Baric. Ne ate periudhe tekniku i mirenjohur kroat nuk ishte ndier mire

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.809Z

365 ditët e Oto Bariç

A e dini që kombëtarja shqiptare e futbollit ka katër ndeshje rresht pa humbje dhe pa pësuar gol? A e dini se vetëm në dy muaj zbore janë provuar më shumë se 50 futbollistë dhe katër prej tyre cilësohen e ardhmja e sigurt e një ekipi yjesh? A e dini se pesë nga futbollistët më të vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Oto Bariç zyrtarisht trajneri i kombëtares. Kroati sapo firmosi kontratën

Trajneri kroat Oto Baric firmosi sot në orën 15.00 në një nga mjediset e Hotel "Rogner" kontratën e tij me Federatën Shqiptare të Futbollit. 74-vjecari Baric do të drejtojë përfaqësueses kuqezi për fushatën kualifikuese EURO 2008. Baric është trajneri më i vjetër në moshë në Euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.126Z

Otto Baric: Krenar per Shqiperine

Rezultati historik i kuqezinjve eshte pershendetur edhe nga ish-trajneri i Kombetares, Oto Baric. Barazimi pa gola i Shqiperise ne fushen e Portugalise, ka bere buje ne te gjithe kontinentin. Rezultati historik i kuqezinjve eshte pershendetur edhe nga ish-trajneri i Kombetares, Oto Baric

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.552Z

Kicker: Baric, pasuesi i Brigel, me probleme shëndetsore

Albania-sport- Mediat gjermane i kanë kushtuar vëmendje situatës të pazakontë që po përjeton trajneri i Kombëtares shqiptare, kroati Oto Baric. Siti prestigjioz kicker.de informon lexuesit e saj në lidhje me faktin se Oto Baric do të mungojë në ndeshjen kualifikuese të Euro 2008 kund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama