Rezultate te kerkimit per termin: +PBE

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.738Z

Braudel-i na meson historine

Ky liber eshte nje manual - ose me shume pjesa qendrore e nje manuali - i botuar per here te pare ne vitin 1963. Nje manual i perftuar dhe i shkruar per maturat e gjimnazeve tona e qe sot na duhet ta lexojme si te tille. Por jo sepse keshtu duam ne dhe jo me rezerva perkundrazi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama