Rezultate te kerkimit per termin: +PBerisha

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] pberisha / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
Bregu per taksat Ta di se sa leke do te coj ne shtepi se me bertet burri
  • 2013-12-17

Bregu per taksat Ta di se sa leke do te coj ne shtepi se me bertet burri

pOpozita ankohet per taksat qe do te paguaj me paketen e re fiskale te propozuar nga qeveria Pas prezantimit te sistemit te ri fiskal nga ana e Ministrit te Financave Shkelqim Cani ne Konferencen e Kryetareve ne Kuvend deputetja e Partise Demokratike Majlinda Bregu e cila ishte pjese e kesaj tryeze

Berisha Rames Kujdes mund te te rrezoj
  • 2013-12-09

Berisha Rames Kujdes mund te te rrezoj

pIsh-kryeministri Sali Berisha duke iu referuar zhvillimeve ne Ukraine ku prostetuesit kane rrezuar shtatoren e Leninit ne Kiev ka bere nje paralelizem me zhvillimet ne Shqiperip pBerisha paralajmeron kryeministrin Rama qe te mos provokoje shqiptaret me perdorimin e portretit te Enver Hoxhes pas pe

No Pic available
  • 2013-06-08

Durres Berisha Rama nihilist flet per Shqiperine e Mesjetes

pp pKreu i qeverise Sali Berisha mori pjese diten e sotme ne inaugurimin e ujesjellesit Spitalle-Porto Romano teksa vleresoi kete investim si nje premtim i mbajtur per qytetaretp pBerisha tha se ne 4 vjetet qe vijne do te asfaltohet

No Pic available
  • 2013-03-18

Berisha Mandati i trete hap 250 mije vende pune

pGjate nje takimi te zhvilluar sot me pedagoge dhe studente te ekonomikut Kryeministri Sali Berisha diskutoi lidhur me klimen e biznesit dhe punesimit ne vendp pAi beri me dije se jane shenuar reforma te suksesshme por edhe ne kater vitet qe vijne punesimi i shqiptareve do pasohet me lirine ekonomi

No Pic available
  • 2013-03-01

Berisha Nuk e di nese Rama me ftoi mua ne debat apo Lauren Reagimi i zedheneses Rama shpifi

pKryeministri Sali Berisha i pyetur ne nje konference per shtyp se si do te reagonte ndaj fteses se kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama per te dale ne nje debat tha se nuk e di nese me ftoi mua ne debat apo Laura Vorpsinp pBerisha iu pergjigj keshtu deklaratave te Rames ne emisionin Opinion ku

No Pic available
  • 2013-01-28

AK Jemi te varfer ngaqe Berisha ka gllaberuar cdo prone publike dhe pasuri kombetare

pPATOS - Aleanca Kuq e Zi zhvilloi tubimin e pare politik ne qytetin e Patosit Lideri i Aleances Kuq e Zi pasi ka mandatuar sekretaret politike ne kete qytet mbajti fjalimin e tij ne qender te te cilit ishte rrenimi ekonomik i jetes se shqiptarevep pBerisha grabit cdo prone publike dhe rrenon shqip