Rezultate te kerkimit per termin: +PDNga

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] pdnga / docs[0] 11 / hits[0] 22 /
No Pic available
  • 2010-04-01

Rama letër Fyles: Zgjidhja peng i PDNga "T. CH"Kur marrëdhenia mes mazhorancës dhe opozitës është rikthyer në gjendjen fillestare, kryetari i Partisë Socialiste i ka shkruar një letër komisionerit për Zgjerim në Bashkimin Europian, Shtefan Fyle. Që

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Rama letër Fyles: Zgjidhja peng i PDNga "T. CH"Kur marrëdhenia mes mazhorancës dhe opozitës është rikthyer në gjendjen fillestare, kryetari i Partisë Socialiste i ka shkruar një letër komisioner

No Pic available
  • 2010-01-27

"Cicërimat" e para në PDNga TemaPas deklaratës së deputetit demokrat Mark Marku, se duhet rishikuar çështja e regjistrimit të qytetarëve në bazë të besimit dhe etnisë, një tjetër përfaqësues i mazhorancës kundërshton një nismë të kësaj të fundit. Pau

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. "Cicërimat" e para në PDNga TemaPas deklaratës së deputetit demokrat Mark Marku, se duhet rishikuar çështja e regjistrimit të qytetarëve në bazë të besimit dhe etnisë, një tjetër përfaqësu

No Pic available
  • 2009-12-17

Viti 1993, kur Meksi merrte më shumë vota se Berisha në zgjedhjet brenda PDNga TemaNdërsa kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike, Sali Berisha, shpallte pardje një tezë të tijën, krejt origjinale, se fituesi nuk ka rival, gazeta “TemA” sjell një

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Viti 1993, kur Meksi merrte më shumë vota se Berisha në zgjedhjet brenda PDNga TemaNdërsa kryetari i rizgjedhur i Partisë Demokratike, Sali Berisha, shpallte pardje një tezë të tijën, krejt origj

No Pic available
  • 2009-12-02

Sandri dështon në përgatitjet për Kongresin e PDNga Antena brenda familjesSandri dje më në fund u dorëzua. Përgatitjet për Kongresin e PD dështuan dhe asgjë nuk bëhej dot gati më 12 dhjetor. Shkak u bë data 8 dhjetor, data në të cilën gjithë administ

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri dështon në përgatitjet për Kongresin e PDNga Antena brenda familjesSandri dje më në fund u dorëzua. Përgatitjet për Kongresin e PD dështuan dhe asgjë nuk bëhej dot gati më 12 dhjetor.

No Pic available
  • 2009-12-02

Sandri propozon platformën për Kuvendin e PDNga Antena brenda familjesEntuziast nga fushata e grave dhe burrave të PD për pastërtinë e tyre morale, Sandrit dje i lindi një ide origjinale. Meqë ky Kuvend i PD është formal, pasi, siç kishte thënë dhe J

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri propozon platformën për Kuvendin e PDNga Antena brenda familjesEntuziast nga fushata e grave dhe burrave të PD për pastërtinë e tyre morale, Sandrit dje i lindi një ide origjinale. Meqë ky

No Pic available
  • 2009-10-28

Sandri, debat me Flamurin për mbledhjen e Kryesisë së PDNga Antena breda familjesSandri u çudit shumë dje, kur doktori i tha ta merrte pak më vonë në telefon, se ishte në mbledhje të Kryesisë së PD. Kishte vite pa e dëgjuar këtë justifikim. Ç’të jetë

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, debat me Flamurin për mbledhjen e Kryesisë së PDNga Antena breda familjesSandri u çudit shumë dje, kur doktori i tha ta merrte pak më vonë në telefon, se ishte në mbledhje të Kryesisë s

No Pic available
  • 2009-10-20

Mandatet e dyshimta të PDNga Lorenc Vangjeli, “Mapo”Qershor 2009. Kryeministri, Sali Berisha, shkon për fushatën elektorale në Klos. E shoqëronte kryetari i bashkisë së këtij qyteti, Bedri Hoxha. Hoxha mbante veshur shiritin ceremonial kuqezi të bash

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Mandatet e dyshimta të PDNga Lorenc Vangjeli, “Mapo”Qershor 2009. Kryeministri, Sali Berisha, shkon për fushatën elektorale në Klos. E shoqëronte kryetari i bashkisë së këtij qyteti, Bedri Hox