Rezultate te kerkimit per termin: +PDisa

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] pdisa / docs[0] 16 / hits[0] 16 /
Metamorfoza e bjondeve seksi
  • 2014-02-23

Metamorfoza e bjondeve seksi

0 p pMeshkujt i dashurojne bjondet por keto te fundit shpesh nuk e vrasin aspak mendjen dhe zgjedhin nje

Hoxha arsyeton martesen me vajzen e xhaxhait dhe halles VIDEO
  • 2013-12-16

Hoxha arsyeton martesen me vajzen e xhaxhait dhe halles VIDEO

pDisa hoxhe qe predikojne ne xhami te ndryshme ne viset shqiptare e qe ligjeratat e tyre me pas hedhen ne rrjetet sociale kane kaluar cdo norme morale te shoqerise sone ne emer te interpretimeve te ligjeve te islamitp pKeshtu Omer Bajrami ne nje video ne YouTube arsyeton martesat me vajzen e xhaxha

Pas kraheve te Edi Rames
  • 2013-11-28

Pas kraheve te Edi Rames

pKryeministri Edi Rama eshte nje nga ata qe e vlereson shume fotografine dhe imazhin Jo me kot ai ka prane zyres se shtypit ne kryeministri fotografen e mirenjohur Jutta Benzenbergp pPor jo te gjitha fotot qe shkrep Jutta me aparatin e saj zyra e shtypit ua dergon medievep pDisa nga fotot me inter

Cfare duan meshkujt ne shtrat
  • 2013-11-15

Cfare duan meshkujt ne shtrat

pp pMeshkujt duan ne shtrat femrat capkene dhe femrat duan te dine me shume se perse eshte kjo deshira e tyre Ne fakt ceshtja eshte se si duhet te sillet nje femer ne krevat qe te arrihet kulmi i kenaqesisep pNje nder sekretet eshte shikimi Behet fjale per ato shikime te sigurta te cilat veshtrojn

No Pic available
  • 2013-09-23

Gaddafi kishte departament te vecante per seksin

pp pIsh-diktatori i Libise Muammar Gaddafi ka perdhunuar qindra femra gjate qendrimit ne pushtet si dhe ka mbajtur te mbyllura skllave seksi ne bodrumin poshte shtepise thote ish-kreu i sigurimitp pMansour Dow qe i qendroje besnik tirani deri ne rrezimin nga pushteti dhe vdekjes ne vitin 2011 thot

No Pic available
  • 2013-09-11

Nga erdhi zhdukja e mamutheve

pHulumtuesit kane gjetur prova se ndryshimi i klimes dhe jo njeriu ishte faktori kryesor qe shkaktoi zhdukjen e mamutheve p pNje analize e AND-se tregon se numri i krijesave filloi te zvogelohet shume me heret se sa ishte menduar ku faktori kryesor i kesaj zhdukje kane qene ndryshimet klimaterike p

No Pic available
  • 2013-08-23

Kush do ta zhveshe Angela Martinin

pModelja shqiptare Angela Martini vazhdon te zhvilloje me sukses karrieren e saj si modele jashte kufijve E perqendruar me shume ne Amerike por edhe ne Evrope bukuroshja shqiptare nuk njeh asnje kufi qe mund ta ndale pasionin e saj per modelingun Fotot e saj te nxehta tashme kane bere xhiron ne shum