Rezultate te kerkimit per termin: +PEdi +Rama

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.302Z

Rama kujdeset per punimet para kryeministrise VIDEO

pEdi Rama kujdeset personalisht per punimet qe po behen perpara kryeministrise Kamera e A1 Report ka mundur ta fokusoje sot ne mesdite teksa inspekton ecurine e punimeve qe kane nisur ne pjesen e perparme te ketij institucionip pSic duket edhe nga pamjet ai u ka qendruar mbi koke punetoreve dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.822Z

Kryeministri Rama konsultim 10 oresh me ministrat

pEdi Rama se bashku me ministrat e kabinetit te tij qeveritar jane zhvendosur mengjesin e kesaj te shtune ne Dajt ne nje mbledhje informale qe ka zgjatur plot 10 ore Mbledhja nisi rreth ores 0940 dhe perfundoi rreth ores 1940 Mesohet se ky ishte takim i brendshem konsultativ mes ministrave dhe kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.025Z

Rama Skemat e reja ne bujqesi rritje fondeve

Kete vit sektori i bujqesise do te perfitoje 1 miliardw e 115 milione leke me shume se 2013-ta ndersa ministria e Bujqesise ka prezantuar perpara fermereve skemat e reja te perftimit financiar Keshtu pervec subvencionimit per deget e agrobiznesit blegtorise dhe bletarise eshte menduar qe fondet me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.294Z

Degradimi i debatit politik, ose eunuk-debati

Para dy ditësh, jeta politike shqiptare përjetoi një kulminacion të vetin, të munguar prej kohësh. Pati disa ngjarje, të cilat lehtësisht, pra me atë mendjelehtësi që na karakterizon nga të qenit emocionalë, nuk vonuan të konsiderohen si "historike". Kështu, ndërkohë që Presidenti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama