Rezultate te kerkimit per termin: +PGjithsesi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.500Z

Lac Gjykata shpall te pafajshem 2 te akuzuar per vrasje

pp pGjykata e Lacit ka shpallur te pafajshem dy te akuzuar per vrasje Dritan Lorencin dhe Albert Deden Lorenci i cili ka qene polic rrugor dhe Dede akuzoheshin per vrasjen e Endri Bejtjes dhe plagosjen e nje tjetri ngjarje kjo e ndodhur me 14 tetor te vitit 2011 ne ambientet e gjykates se Lezhesp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.379Z

Mediu i thote jo shkrirjes me PD-ne

pRepublikanet kerkojne nje riorganizim te se djathtes shqiptare dhe jo nje bashkim apo shkrirje me Partine Demokratike Kete e deklaroi diten e djeshme kreu i PR-se Fatmir Mediu ne nje interviste per ABC Newsp pAi eshte ne favor te krijimit te nje unioni te se djathtes si nje menyre e re funksionimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.123Z

Noizy e ben lidhjen e tij publike priti derisa e dashura mbushi 18 vjec

pNe disa foto te publikuara ne rrjetin social Facebook tregohet reperi Noizy bashke me te dashuren e tij te re e cila eshte miss Durresi Po pse deri tani Noizy e kishte mbajtur lidhjen e fshehte Ai ka pritur diten qe Daniela Pajaziti te beje 18 vjec mosha e duhur per te dale hapur ne publikp pAta k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.511Z

Dhunoi shqiptarin 18 muaj burg neonazistin grek

pGjykata e Lamias ka denuar me 18 muaj burg nje shtetas grek aktivist te partise neonaziste Agimi i Arte i cili mbremjen e te enjtes 19 shtator goditi nje emigrant shqiptar te moshes 20 vjecp pGreku kishte kercenua tre emigrante dhe me pas kishte pyetur njerin prej tyre nese ishte shqiptar Sapo emi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.821Z

9-vjecari fotografohet 2 muaj pasi kishte vdekur

p styletext-align rightp pp pp pp pNicolas McCabe ishte nje djale 9-vjecar i cili u vra majin e kaluar pasi tornadoja shkaterroi ndertesen e shkolles ku ai mesonte ne Moore te Oklahoma-s Ate dite se bashku me Nicolas-in kishin humbur jeten edhe 6 femije te tjerep pEshte e njohur qe dhimbja ben

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama