Rezultate te kerkimit per termin: +PKjo

Meta: total 50 / total_found 50 / time 0.000 / keyword[0] pkjo / docs[0] 50 / hits[0] 55 /
Flutur e vecante ne Kosove VIDEO
  • 2013-12-18

Flutur e vecante ne Kosove VIDEO

pp pKjo qe po shihni ne fotografi eshte vetem nje flutur e fotografuar ne Kosovep pNese e shihni me kujdes do ta vereni se ngjyrat ne krahet e flutures formojne figuren e paster te nje tigrip pKjo flutur eshte shume e vecante nga natyra dhe askund me pare nuk eshte hasur nje e tille Zerip pp

No Pic available
  • 2013-12-11

Michelle i tregon vendin Obama-s VIDEO

pBarack Obama David Cameron dhe Helle Thorning-Schmidt kryeministre e Danimarkes u bashkuan per te bere nje foto me smart phone gjate ceremonise perkujtimore per Nelson Mandelen Por kishte nje person qe nuk u kenaq nga kjo gje Michelle Obamap pZonja e Pare u ndie ne siklet ndersa bashkeshorti i saj

BE pezullon pjeserisht te drejten e udhetimit pa viza
  • 2013-12-06

BE pezullon pjeserisht te drejten e udhetimit pa viza

pKjo mase eshte marre me qellim qe te zvogelohet numri i refugjateve ekonomike Mundesine per pezullimin e te drejtes per levizje pa viza e kane kerkuar shume vende nder to edhe Gjermania dhe Franca Por ky hap mund te ndermerret vetem ne raste te caktuara dhe mund te zgjase nje kohe te caktuarp pGji

Tani policia bllokon edhe makina Jaguar
  • 2013-12-03

Tani policia bllokon edhe makina Jaguar

pPolicia e Shtetit duket se tashme nuk do te beje asnje diferencim tek qytetaret duke zbatuar ligjin per te gjithep pKjo eshte deshmuar nga gjobitja e zyrtareve te larte si dhe me ndalimin e atyre personave qe deri dje cilesoheshin si te paprekshemp pSot Policia e Vlores ka dhene nje tjeter shembu

Nje miqesi qe po rindizet me Shqiperine
  • 2013-11-30

Nje miqesi qe po rindizet me Shqiperine

pAmy Qin The New York Times p pMesues politikane dhe diplomate nga Kina dhe Shqiperia u mblodhen javen e shkuar per te festuar hapjen e Institutit Konfuci ne Universitetin e Tiranes duke pershendetur nje program te mbeshtetur nga qeveria kineze misioni i te cilit eshte qe te promovoje gjuhen dhe k

Kultivimi i kanabisit Prefekti Do ta heqim Tiranen nga harta e zeze
  • 2013-11-26

Kultivimi i kanabisit Prefekti Do ta heqim Tiranen nga harta e zeze

pNe kuader te luftes kunder kultivimit dhe tregtimit te lendeve narkotike Prefekti i Qarkut Tirane Sadi Vorpsi thirri sot ne nje tryeze te perbashket ne ambientet e komunes Shengjergj perfaqesues te Policise se Shtetit punonjes dhe keshilltare te komunes ne fjale Gjate takimit Vorpsi theksoi se elim

Tirana drejt terheqjes per armet kimike
  • 2013-11-14

Tirana drejt terheqjes per armet kimike

pBurime prane qeverise i thane Zerit te Amerikes se qeveria duket se do te terhiqet nga bisedimet per shkaterrimin e armeve siriane ne territorin shqiptar Tirana duket se do te terhiqet nga bisedimet per shkaterrimin e armeve kimike siriane duke i thene Jo mundesise se realizimit te ketij operacioni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama