Rezultate te kerkimit per termin: +PLulzim +Basha

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] plulzim / docs[0] 1 / hits[0] 1 / keyword[1] basha / docs[1] 46587 / hits[1] 146082 /
No Pic available
  • 2013-08-14

Basha nderron partnerin e PD-se ne Kosove Preferon Thacin

pLideri i posazgjedhur i Partise Demokratike te Shqiperise Lulzim Basha i ka i ka derguar te premten nje leter liderit te Partise Demokratike te Kosoves Hashim Thaci nga i cili ka kerkuar thellimin e bashkepunimit nderpartiak me qellim forcimin te demokracise dhe prosperitetit te dyanshemp pBasha i