Rezultate te kerkimit per termin: +PNuk

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.242Z

Dacic sfidon politikanet kosovare duke kenduar

pp pNuk jane vetem Hajredin Kuci dhe Besim Beqaj politikanet qe kendojne neper festap pKonkurrence po i u ben edhe kryeministri i shtetit fqinje Ivica Dacicp pAi eshte bere pjese e nje feste ku ka argetuar te pranishmitp pPor ne dallim nga politikanet kosovare qe i kane kenduar luftes dhe heroiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.354Z

Edhe ne jug te Shqiperise seks oral

pBesojeni ose jo kjo foto eshte shkrepur ne plazhet e jugut te Shqiperise Aty duket qarte nje cift te rinjsh te cilet pa e vrare mendjen se jane ne nje ambient publik kane bere seks oralp pNuk dime ende si kane reaguar pushuesit e tjere pasi ne foto verehet se plazhi ka qene plot me pushues Pervec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.915Z

Qejflia Bar Rafaeli

pNuk jane te shumta vajzat qe edhe pse me kek ne koke mund te duket ende seksi Por Bar Rafaeli duke mjaftueshem seksuale sa te hap oreksin per ta ngrene teksa pozon me te brendshmep pNe fotot e realizuara per firmen Passionata 28-vjecarja ka treguar linjat e saj te tonifikuarap pPor besojeni ose j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.279Z

Elbasan nje person ne gjendje te rende pasi ra nga pallati

pNje shtetas nga Elbasani identiteti i te cilit ende nuk behet i ditur ka rene nga lartesia e nje pallati qe gjendej ne afersi te universitetit Aleksander Xhuvanip pSipas te dhenave paraprake mesohet se personi ndodhet ne spital ne gjendje kritike per jetenp pNuk dihen ende rrethanat e ngjarjes ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.774Z

Irina Shayk Nuk kam trup te perkryer

pSupermodelja dhe nje nga femrat me te bukura ne bote Irina Shayk duket se nuk eshte e kenaqur me ate se si duket Por e dashura e Cristiano Ronaldo shprehet se kurre nuk do te bej ndonje operacion plastikp pNuk kam ndonje pjese te preferuar te trupit Nuk mendoj se kam nje trup te perkryer por ushtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.745Z

Durres vetevritet 57-vjecari nuk dihen motivet

pNje 57-vjecar i ka dhene fund jetes duke u vetevrare ne banesen e tijp pNgjarja e rende eshte shenuar ne lagjen nr8 te qytetit te Durresit ku Gezim Saraci eshte gjetur i pajete nga familjaret e tij te cilet kane lajmeruar menjehere policinep pNe vendngjarje kane shkuar forcat e policise te cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.652Z

3 mije euro 1 pjese torte mbreterore FOTO

pNje pjese torte nga torta e dasmes mbreterore te princit William dhe Kate Middleton eshte shitur per 3 mije europ pFeta e kesaj torte eshte shitur ne ankand ndersa ne festen e marteses se tyre jane shperndare 650 feta torte te konfeksionuara per tu mbajtur si kujtim Fetat e tortes ishin te vendosu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama