Rezultate te kerkimit per termin: +PPartia +Demokratike

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] ppartia / docs[0] 15 / hits[0] 19 / keyword[1] demokratike / docs[1] 109796 / hits[1] 190705 /
Atentat ndaj Luan Lipos PD-ja fajeson qeverine
  • 2014-01-06

Atentat ndaj Luan Lipos PD-ja fajeson qeverine

pPartia Demokratike ka reaguar sot ne lidhje me atentatin e bere ndaj kreut te PD-se se Pogradecit Luan Lipo Ne nje deklarate per mediat zedhenesja e Partise Demokratike Laura Vorpsi thekson se ngjarja ne Pogradec nxit klimen e dhunes ndaj opozitesp pPartia Demokratike denon aktin kriminal ndaj kry

PD mbeshtet protesten e Altin Goxhajt VIDEO
  • 2013-12-21

PD mbeshtet protesten e Altin Goxhajt VIDEO

pIsh-kryeministri Sali Berisha njoftoi dje per organizimin e nje proteste para kryeministrise Por ne fakt kreu i PD-se Lulzim Basha ka sqaruar sot se protesta nuk eshte organizuar nga opozita por ka pasur vetem mbeshtetjen e sajp pPartia Demokratike mbeshtet fuqishem cdo organizim dhe cdo proteste

No Pic available
  • 2013-12-12

23 vjetori i themelimit të PD-së, ceremoni festive në Pallatin e kongreseve

Partia Demokratike feston sot ditëlindjen e saj të 23-të. Me rastin e kësaj ditë të rëndësishme për demokratët në të gjithë vendin, në pallatin e Kongreseve po zhvillohet një ceremoni festive, në të cilën marrin pjesë shumë të ftuar midis të cilëve dhe kryetari i kuvendit dhe

PD feston 23 vjetorin, Basha: Demokracia dhe Berisha një binom historik
  • 2013-12-12

PD feston 23 vjetorin, Basha: Demokracia dhe Berisha një binom historik

Pas 8 vitesh në pushtet, Partia Demokratike ka festuar 23 vjetorin e themelimit në opozitë dhe pas shumë vitesh me një kryetar të ri. Ditëlindja e demokracisë dhe pluralizmit shqiptar ka mbledhur shumë miq, themelues dhe anëtarë të rinj të PD-së. Nuk mungonin as diplomatë e drejtues t

PD mbush 23 vjeç me një start të ri, Basha u premton demokratëve: Ju kthej aty ku na takon
  • 2013-12-12

PD mbush 23 vjeç me një start të ri, Basha u premton demokratëve: Ju kthej aty ku na takon

Pas 8 vitesh në pushtet, Partia Demokratike ka festuar 23 vjetorin e themelimit në opozitë dhe pas shumë vitesh me një kryetar të ri. Ditëlindja e demokracisë dhe pluralizmit shqiptar ka mbledhur shumë miq, themelues dhe anëtarë të rinj të PD-së. Nuk mungonin as diplomatë e drejtues t

PS-ja po i jep PD-se ate qe nuk e mori kur ishte ne opozite
  • 2013-12-08

PS-ja po i jep PD-se ate qe nuk e mori kur ishte ne opozite

pPartia Socialiste po i jep kundershtarit te saj politik ato qe socialistet kerkonin kur ishin ne opozite Nje nga keto eshte edhe numri i keshilltareve qe mund te kene dy grupet e medha parlamentare p pOpozita po merr kater keshilltare ne Kuvend produkt i reformes parlamentare te propozuar nga PS-j

PD Rama cinik shfrytezoi tragjedite e minierave per politike
  • 2013-11-08

PD Rama cinik shfrytezoi tragjedite e minierave per politike

pPartia Demokratike ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama se ka shfrytezuar tragjedine e djeshme per te akuzuar kundershtaret politike Edi Rama po tregon anen e tij cinike ne nje dite te rende per gjithe vendin dhe per familjaret e te afermit e 7 viktimave te pafajshme ne minierat e Pogradecit dhe L