Rezultate te kerkimit per termin: +PPartia +Socialiste

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.313Z

KQZ Perfundon afati PS-ja nuk ka propozuar anetaret dhe sekretaret per KZAZ reagon PS-ja

pKomisioni Qendror i Zgjedhjeve nepermjet zedheneses se tij beri me dije perfundimin e afatit per Ngritjen e Komisioneve te Zonave te Administrimit Zgjedhor per paraqitjen e anetareve dhe sekretareve Partia Socialiste nuk ka paraqitur propozimep pSipas Kodit Zgjedhor Komisionet Zonale te Administri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.316Z

Afati i propozimeve per anetaret e KZAZ-ve perplas KQZ-ne dhe PS-ne

pKomisioni Qendror i Zgjedhjeve nepermjet zedheneses se tij beri me dije perfundimin e afatit per Ngritjen e Komisioneve te Zonave te Administrimit Zgjedhor per paraqitjen e anetareve dhe sekretareve Partia Socialiste nuk ka paraqitur propozimep pSipas Kodit Zgjedhor Komisionet Zonale te Administri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.658Z

Bushati PD-se po i japim ato qe na i refuzoi

pPartia Socialiste po i jep kundershtarit te saj politik ato qe socialistet kerkonin kur ishin ne opozites Nje nga keto eshte edhe numri i keshilltareve qe mund te kene dy grupet e medha parlamentarep pOpozita po merr kater keshilltare ne Kuvend produkt i reformes parlamentare te propozuar nga PS e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

PS thirrje per protesta Te rrezojme Berishen

pp pPartia Socialiste pasi nuk mundi te largonte me votat e shqiptareve PartineDemokratike nga qeverisja i ben thirrje elektoralit te rrezojne pushtetinDeputeti socialist Pandeli Majko ka shprehur hapur kete qendrim drastik dukepohuar se nuk duhet te vazhdohet me me negociata per tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.981Z

Mandatet ne Kushtetuese

Mandatet ne Kushtetuese E merkure 13 Shkurt 2013 1812 GJYKATA KUSHTETUESE pPartia Socialiste kerkon nga gjykata shpalljen anti-kushtetues te vendimit per ndarjen e mandateve per zgjedhjet parlamentare te 23 qershorit Deputetet e PS kane dorezuar ne mesdite ne gjykate kushtetuese kerkesen prej 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.661Z

PS-ja po i jep PD-se ate qe nuk e mori kur ishte ne opozite

pPartia Socialiste po i jep kundershtarit te saj politik ato qe socialistet kerkonin kur ishin ne opozite Nje nga keto eshte edhe numri i keshilltareve qe mund te kene dy grupet e medha parlamentare p pOpozita po merr kater keshilltare ne Kuvend produkt i reformes parlamentare te propozuar nga PS-j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.564Z

23 vjetori i themelimit të PD-së, ceremoni festive në Pallatin e kongreseve

Partia Demokratike feston sot ditëlindjen e saj të 23-të. Me rastin e kësaj ditë të rëndësishme për demokratët në të gjithë vendin, në pallatin e Kongreseve po zhvillohet një ceremoni festive, në të cilën marrin pjesë shumë të ftuar midis të cilëve dhe kryetari i kuvendit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama