Rezultate te kerkimit per termin: +PPartis +Demokratike

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ppartis / docs[0] 2 / hits[0] 2 / keyword[1] demokratike / docs[1] 106816 / hits[1] 185598 /
No Pic available
  • 2013-08-30

Arvizu për takimin me Bashën: Në krye të autobuzit duhet të jenë të gjithë

Ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu, ka qënë diplomati i parë që ka inaguruar selinë më të re blu, pasi ai ka zhvilluar në selinë e re të PD-së një takim me  kryetarin e ri të Partisë Demokratike, Lulzim Basha Takimi i cili filloi rreth orës 14:30, ka zgjatur rreth 1 orë dhe në