Rezultate te kerkimit per termin: +PPas

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.744Z

I moshuari shqiptar thirrje per xhihad VIDEO

pPas mesazhit te muxhahidit kosovar nga Siria per thirrje ne Xhihad eshte publikuar edhe nje video tjeter e nje plakut 70 vjecar nga Shqiperia i cili gjate urimit te festes se Kurban Bajramit nga vija e frontit beri thirrje per ta ndihmuar popullin e Sirise Jemi te varfer por jemi me te fuqishem me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.281Z

Vietnam shfaqet nje perbindesh VIDEO

pPas permbytjeve te medha me pasoje vdekjen e me shume se 10000 njerezve ne Filipine stuhia vdekjeprurese i eshte drejtuar brigjeve te Vietnamit Por ajo qe ka bere xhiron e botes nuk eshte stuhia vdekjeprurese por nje peshk perbindesh per te cilin askush nuk di asgje Edhe pse shume njerez pretendojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.881Z

Erdogan i rritur mes shqiptaresh

pFemijeria e kryeministrit turk Rexhep Taip Erdogan lidhet ngushte me shqiptaret Kjo per arsyen se ai eshte rritur ne nje lagjje me familje shqiptare ndaj Erdogan ka simpati per ta raporton Lajmp pKur isha femije ne lagjen time kishte familje shqiptare ata na sillnin ushqim gjithashtu edhe ne i con

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.861Z

Mirdite nena e gjen 12-vjecarin te varur ne peme

pNje ngjarje e rende ka ndodhur ne nje fshat te Mirdites ku nje femije eshte gjetur i varur ne peme Mesohet se mbremjen e djeshme femija 12 vjec ishte larguar nga shtepia pa lene gjurme ne fshatin Munaz p pPas mungeses se 12-vjecarit per disa ore nena e tij ka dale ta kerkoje Sipas policise nena e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.962Z

Harrojne Di Kaprion Aferdita dhe Shpati me te dashuruar se kurre

pPas shume thashethemeve me ne fund vjen nje lajm mjafte pozitiv sa i perket lidhjes mes kengetarit Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj Kengetari Shpat Kasapi ka ndryshuar statusin e tij shoqeror ne rrjetin Facebook ne nje marredhenie ndersa ajo qe bie ne sy jane edhe fotografite e vendosura nga po ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.650Z

Jackie Chan vdes serish

pPas thashemeve te disa muajve me pare lidhur me vdekjen e aktorit te njohur Jackie Chan serish ne rrjetet sociale Facebook dhe Twitter ka nisur te qarkulloje i njejti thashethemp pNe lajmin e rreme thuhet se aktori gjeti vdekjen pasi u rrezua nga nje ndertese 12-kateshe gjate xhirimit te nje filmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.819Z

Topalli braktis Berishen

pIsh-Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli njihet si nje nder berishiste me te thekura te ketij vendi Thuajse ne cdo fjalim apo dalje te saj publike do ti referohet drejtperdrejte apo terthorazi Berishesp pPas doreheqjes se tij nga drejtimi i PD-se Topalli vendosi si foto ne cover-i pikerisht foton

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama