Rezultate te kerkimit per termin: +PPolicia

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.505Z

Greqi ne pranga dy shqiptare kapen me 136 kilograme droge

pPolicia greke e Igumenices ka sekuestruar diten e sotme nje sasi prej 20 kg marijuane e cila ishte ne posedim te nje 24-vjecari shqiptarp pLenda narkotike ishte e ndare ne 36 pako dhe ishte fshehur poshte sediljeve te makines se 24-vjecaritp pPolicia greke ka ndaluar makinen ne portin e Igumenice

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.218Z

Trafik heroine Iran-Shqiperi

pShqiperia eshte cilesuar shpesh ne raporte nderkombetare si vend transit per kalimin e kokaines dhe heroines ne vendet Perendimorep pPolicia turke ka sekuestruar nje sasi prej 13 heroine te fshehur ne tavanin e nje automjetip pDroga vinte nga Irani dhe kishte si destinacion Shqiperinep pKokaina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.833Z

Shkelin rregullat e qarkullimit arrestohen 8 persona

pPolicia ka arrestuar tete persona brenda 24 oreve te cilet akuzohen per shkelje te renda te rregullave te qarkullimit rrugor Sipas policise rrugore keta persona drejtonin mjetin duke mos respektuar rregullatp pTe arrestuar jane shtetasit Endrit Harizi 26 vjec Dritan Pema 20 vjec Arsuela Coku 26 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.197Z

Kanibalizem polici vret dhe ha 59-vjecarin

pp pp pPolicia e Dresden-it thote se kane arrestuar nje polic 55-vjecar pasi dyshohet se ka vrare dhe ngrene trupin e nje burri te tjeter qe u gjet ne malet Erz ne lindje te Gjermanisep pHetuesit besojne se dy burrat jane njohur ne nje faqe idhujtare kanibalistesh ne internetp pI dyshuari ka moh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.291Z

Dy trafikante armesh hapin zjarr ndaj policise kufitare ne Kakavije

pDy trafikante armesh jane pikasur nga policia kufitare ne Kakavije teksa po kryenin nje transport te konsiderueshem armesh te paligjshmep pPolicia fillimisht u ka bere thirrje dy personave te cilet po leviznin ne menyre te dyshimte ne zonen e gjelber qe te ndalojne por keta te fundit u larguan dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.072Z

Gjendet i plagosur me thike 33-vjecari

pNje 33-vjecar u plagos me thike diten e sotme ne mbremje Sipas policise ai u gjet i plagosur prane zones se njohur ne Tirane si Selviap pPolicia tha se i plagosuri eshte shtetasi Selidon Hysi 33 vjec Ai u dergua me urgjence ne Spitalin e Traumes ne Tirane Mjeket thane se i riu ka marre dy plage ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.219Z

Policia vendos 1303 gjoba ne 24 ore

pPolicia e Tiranes gjate 24 oreve te fundit ka vendosur 1303 gjoba kryesisht te vendosura per moszbatim te sinjalistikes ecje tej normave te lejuara dhe parkim te gabuarp pNe nje njoftim te saj policia e Tiranes thekson se ne bashkepunim me misionin Pameca ka planifikuar masa konkrete per permiresi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama