Rezultate te kerkimit per termin: +PPse

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.521Z

Ja cndodh pasi hiqni doren nga cigarja

pShkencetaret kane identifikuar rreth 4000 kimikate ne tymin e duhanit dhe ne mesin e tyre rreth 50 patogjene te kancereve te ndryshem Organizata Boterore e Shendetesise ka deklaruar se per shkak te pirjes se duhanit cdo gjashte sekonda vdes nje person ne bote p pEshte vleresuar se nje ne dy duhanp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.860Z

Tri kompani nga Kosova marrin pjesë në Panairin Swissbau në Zvicër

Tri kompani nga Kosova: "Lesna", "Elnor" dhe "Shehu" janë kompanitë e përpunimit të drurit që përfaqësojnë për herë të parë Kosovën në Panairin "Swissbau", i cili organizohet në Basel të Zvicrës. Panairi "Swissbau", sipas organizatorëve, është një nga më të mëdhenjtë e kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.591Z

The Independent shkruan për specat me mazë, djathin dhe karkalecët e Bjeshkëve të Pejës dhe Junikut

E përditshmja nacionale britanike The Independent në numrin e saj të së dielës në versionin e shtypur dhe prej të hënës në versionin online ka botuar një koment të aktorit dhe personalitetit televiziv Peter Duncan, i cili thotë se harmonia mbretëron në këtë pjesë të Ballkanit. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.728Z

Bajrami: Turizmi përmirëson imazhin e Kosovës

Qeveria e Kosovës e konsideron turizmin si një nga mundësitë për zhvillimin e vendit, i cili ofron kontribut të rëndësishëm në rritjen ekonomike, krijimin e vendeve të punës, zhvillimin rajonal dhe lokal, si dhe integron natyrën, kulturën, historinë, gastronominë dhe mikpritjen trad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.556Z

Pas dënimit për fjalorin, Berishavjen duke ofenduar Ina Ramën

Të tjera rreth shkrimit Deputetet PS-LSI ikin kur flet Berisha TIRANE -  Ish-kryeministri Berisha, është rikthyer në sallën e Parlamentit, me një fjalor edhe më banal se ai i përdorur disa seance më parë për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.272Z

Turizmi kosovar promovohet në panairin më të madh ndërkombëtar në Londër

Vlerat turistike dhe kulturore që i ka Kosova po prezantohen në panairin më të madh ndërkombëtar që po mbahet në Londër. Në këtë panair janë mbi 50 mijë pjesëmarrës nga 186 vende të botës. Në “World

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.310Z

Bukuritë e Pejës i prezantohen tregut britanik nëpërmjet prezantuesit të BBC-së

Aktori, prezantuesi, publicisti dhe prodhuesi i dokumentarëve nga Britania Madhe Peter Duncan do të qëndrojë për vizitë disa ditore në qytetin e Pejës, ku gjatë këtij qëndrimi do të eksploroj Bjeshkët e Nemuna e cila parashihet në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama