Rezultate te kerkimit per termin: +PReagon

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.846Z

Mozaiku eshte nje simbol indiferenca eshte anormale

e Merkure 23 Janar 20131450 pm p classwp-caption-textFasada e Muzeut Historik Kombetar pas demtimeve te funditp pReagon nje prej realizuesve Anastas Kostandinip pShteti komunist na shperbleu  me 1 medalje Naim Frasheri dhe 16 mije leke te vjeterp pAs pushtetaret komuniste du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama