Rezultate te kerkimit per termin: +PSIKOPATIN

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] psikopatin / docs[0] 13 / hits[0] 13 /
NJË QEVERI E RRJEDHUR, QË PO ZVOGËLON SHQIPËRINË!
  • 2019-03-19

NJË QEVERI E RRJEDHUR, QË PO ZVOGËLON SHQIPËRINË!

Ish- deputeti i LSI-së Përparim Spahiu ka bërë një analizë të largimit të të rinjve nga Shqipëria. Sipas tij, janë disa arsye që po i detyrojnë shqiptarët të braktisin vendin dhe fajtore për këtë është qeveria. Kjo e fundit, nuk e ka fokusin tek të rinjtë dhe nuk iu jep asnjë

Mami më e mirë në botë. Titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren
  • 2017-09-03

Mami më e mirë në botë. Titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren

Dy fëmijët e gjyqtares së ndjerë Fildes Hafizi, të ekzekutuar me armë nga ish-bashkëshorti, kanë treguar në një rrëfim ekskluziv për Ora News me gazetaren Manjola Hasa, lidhjen e fortë që kanë pasur me të ëmën. Përkundër vështirësive të jetës dhe banesës në të cilën kanë

Mami më e mirë në botë. Titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren e vrarë
  • 2017-09-03

Mami më e mirë në botë. Titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren e vrarë

Dy fëmijët e gjyqtares së ndjerë Fildes Hafizi, të ekzekutuar me armë nga ish-bashkëshorti, kanë treguar në një rrëfim ekskluziv për Ora News me gazetaren Manjola Hasa, lidhjen e fortë që kanë pasur me të ëmën. Përkundër vështirësive të jetës dhe banesës në të cilën kanë

No Pic available
  • 2016-08-08

FOTOT/ Britaniku niset për pushime në Magaluf, lista e rregullave që i bën e dashura pushton rrjetin

Magaluf është cilësuar nga britanikët si resorti i orgjive dhe e dashura e një britaniku ka bërë një listë rregullash që ai duhet të zbatojë. Kjo listë e publikuar nga britaniku ka pushtuar rrjetin. Ajo e çoi psikopatinë në një nivel sipëror, shkruan ai. Ja rregullat e saj: Mbaj

Brenda trurit të një vrasësi serial
  • 2016-03-02

Brenda trurit të një vrasësi serial

Studimi – Shkencëtarët po studiojnë vrasësit serialë në masë, për të kuptuar se çfarë fshihet pas krimeve të tyre makabre. Studiuesit e neuroneve po fillojnë të ndërtojnë një panoramë të mendjeve të turbulluara pas disa prej krimeve më shokuese, mbi të cilat ësht

Replikat e plota/ Edi Rama sipas Mustafa Nanos dhe Andi Bushatit
  • 2015-12-15

Replikat e plota/ Edi Rama sipas Mustafa Nanos dhe Andi Bushatit

Mustafa Nano dhe Andi Bushati kanë nisur një debat mes tyre për qeverinë Rama dhe vetë kryeministrin Edi Rama. Debati nisi pas një shkrimi të Mustafa Nanos në gazetën Shqip. Më poshtë shkrimi i plotë i Mustafa Nanos për gazetën Shqip Nga Mustafa Nano Edi Rama është një politikan i

No Pic available
  • 2015-12-13

KU QËNDRON PROBLEMI KËTU?

Mustafa Nano Edi Rama është një politikan i standardit shqiptar, një njeri pa ideale, më saktë një njeri që idealet i ngatërron me qëllimet e veta, një njeri që ka qejf të sundojë e jo të qeverisë, një njeri që ndihet mirë me sejmenë që i krehin bishtin e bufonë që e argëtojn