Rezultate te kerkimit per termin: +PSali +Berisha

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] psali / docs[0] 3 / hits[0] 5 / keyword[1] berisha / docs[1] 138962 / hits[1] 440125 /
No Pic available
  • 2013-10-16

Berisha Dasara me uroi e para

pSali Berisha ne nje postim ne Facebook ka treguar diten e tij te pervjetorit dhe surprizen e pergatitur nga familjaret Ish-Kryeministri tregon se e para qe e ka uruar per 69-vjetorin ka qene mbesa e tij Dasara vajza e Argitesp pMiq festen e ditelindjes e fillova mbreme ne familje Sapo akrepat e or

No Pic available
  • 2013-02-07

AK Sali Berisha nuk i ka mbyllur hesapet me shqiptaret pas 23 qershorit ne burgun 313

pTIRANE - Sekretari i Pergjithshem i Aleances Kuq e Zi Myslim Pashaj ka reaguar per lirimin e autoreve te vrasjes se kater qytetareve shqiptare me 21 Janar te vitit 2011 duke e quajtur ngjarje te paprecedente Ne deklarate thuhet se Aleanca Kuq e Zi denon me force lirimin nga cdo akuze te pergjegjesv