Rezultate te kerkimit per termin: +PSipas

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.452Z

Bellucci ne krahet e biznesmenit azer

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Telman Ismailovp pSipas thashethemeve flirtimi ka nisur ne vitin 2009 kur Belluci mori pjese bashke me persona te tjere te fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.971Z

Bellucci ne krahet e biznesmenit azerbajxhanas

pSipas faqez azerbajxhanase Haqqinaz ndarja e ciftit Monica Bellucci dhe Vincent Cassel erdhi per shkak te marredhenies se aktores italiane me biznesmenin ruso-azerbajxhanas Ismailov Telmanp pSipas thashethemeve flirtimi ka nisur ne vitin 2009 kur Belluci mori pjese bashke me persona te tjere te fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

Tirane kapen 100 kg kanabis tre ne pranga

pPolicia e Tiranes ka sekuestruar 100 kg kanabis sativa ndersa ka arrestuar edhe 3 transportuesit e drogesp pZedhenesja e policise se Tiranes Alma Katragjini ka deklaruar ne nje konference per shtyp se jane arrestuar shtetasi Fatmir Zeqaj Sokol dhe Edi Mecajp pSipas saj tre te arrestuarit jane kap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.941Z

Dajti Ish-shefi i armatimit shiste arme me dokumente false

pp pDritan Dajti ne seancen e sotme gjyqesore ka kerkuar qe te merret si deshmitar ish-shefi i armatimit ne Policine e Shtetit Reshit Spahiup pSipas tij Spahiu ka leshuar dokumente false per dy arme per Altin Dizdarin e Gentian Borovinenp pMe heret Dajti ka kerkuar zhvarrosjen e trupit te nje pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Thaci dashurohet me perkthyesen e Dacic

p styleline-height 10pt text-align justifyp pSipas gazetes serbe Kurir kryeministri Thaci gjate bisedimeve te veshtira me homologun e tij serb eshte relaksuar duke e shikuar perkthyesen e Daciqit Tijana Vasilijeviq Damjanoviqp p styleline-height 10pt text-align justifyp pMadje kjo gazete shkon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.454Z

Kim Jong-un ekzekuton ish-te dashuren spiunonte tek armiqte

pKim Jong-u besohet se eshte urdheruesi direkt i ekzekutimit te nje kengetareje te famshme koreanoveriore me te cilen lideri i vendit me te izoluar te botes besohet se ka pasur nje marredhenie intime ne adoleshencen e tijp pSipas informacionit te siguruar prej nje gazete koreanojugore diktatori nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.492Z

Kakavije sekuestrohet 35 kg heroine arrestohet 36-vjecari

pNje person eshte arrestuar nga policia kufitare ne Kakavije pasi iu sekuestrua 35 kg heroinep pDroga u gjet gjate kontrollit ne automjetin tip Benz me targa AA 811 GL i cili drejtohej nga 36-vjecari Eduard Nazati nga Beratip pSipas policise droga e ndare ne 7 pako u gjet e fshehur ne brendesi te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama