Rezultate te kerkimit per termin: +PUBLICITET

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.817Z

Ibra: "Topi i Artë", thjesht publicitet

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimoviç, deklaron se nuk dëshiron të fitojë "Topin e Artë", duke e cilësuar si "një trofe që jepet thjesht për publicitet". Suedezi shihej si një kandidat i fortë për çmimin e "France Football" për vitin 2008, megjithatë ai u klasifikua shumë larg fitue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.963Z

Ndarja Beyonce-Jay Z, thjesht publicitet

Transmetuar më 12.08.2014 - 07:49 Sipas publicistit Jonathan Hay, i cili thotë që e njeh shumë mirë çiftin Beyonce Jay Z, ka thënë për gazetën The U.K.’s Sun, që kriza e tyre në martesë është hartuar me a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.614Z

FOTOJA më e famshme në histori ka qenë një publicitet

Ajo është një fotografi që është riprodhuar e shitur më shumë se çdo fotografi deri më sot. Por ndërkohë që fotoja feston sot 80 vjetorin, është mësuar se ajo nuk është një foto e shkrepur rastësisht, por në fakt është një reklamë për Qendrën Rockefeller, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.321Z

Mozaiku i Muzeut Historik Kombëtar, një fasadë për publicitet

Projekti për restaurim, në favor të bizneseve të ndryshme Mozaiku i Muzeut Historik Kombëtar me pamjen që të ofron sot shumë lehtë mund ta kuptosh se ai është kthyer në një fasadë për publicitet. Megjithëse flitet se po i nënshtrohet një restaurimi edhe pse kanë kaluar shumë koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.120Z

Kelly Brook, publicitet hot i parfumit të saj të ri (FOTO)

Kelly Brook ka hedhur në treg parfumin e saj të ri. Dhe, për të bërë fushatën publicitare ka menduar vet. Ajo është shfaqur shumë provokuese në reklamën që ka përgatitur për parfumin e ri. Me një dekolte shumë të hapur, modelja 34-vjeçarja ka shfaqur anën e saj sensuale. &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.477Z

Përdhunimi në Kavajë,PD: Fshehët krimin. Lleshaj: Bëmë arrestime, jo publicitet

Ngjarja e rëndë e Kavajës, ku një vajzë vetëm 13 vjeçare u përdhunuar nga së paku 7 nxënës të shkollës pasi u shantazhua me një video ka shkaktuar debate të ashpra sot në komisionin e Medias, mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe opozitës. Debati Lleshaj: Dhunuesit e Kava

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.232Z

Ish vjehrra sulmon Raoul Bovën: Më përdor për publicitet

Transmetuar më 15.04.2015 - 07:56 Nuk kanë të sosur polemikat mes aktorit Raoul  Bova she ish vjehrrës së tij, avokates Bernardini De Pace. Pas deklarimeve të ashpra të aktorit për “Vanity Fair”, në të cilin i p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama