Rezultate te kerkimit per termin: +PVersioni

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.945Z

Misteri i portretit te Isabella DEste te Leonardo da Vinci-t

pp pKa tre lloje njerezish ata qe shikojne ata qe shikojne kur u tregojne dhe ata qe nuk shikojne E mendonte keshtu gjeniu universal Leonardo da Vinci i cili pas 500 vitesh vazhdon ti mbaje studiuesit me syte mberthyer ne veprat e tij te artit Pas pese shekujsh eshte zbuluar misteri i portretit te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama