Rezultate te kerkimit per termin: +Paaftesine

Total: 304
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.779Z

Konfindustria Shqetesim per paaftesine e bankave per te mbeshtetur me likuiditet ekonomine

Tirane 1 qershor 2014 NOAal- Konfindustria nepermjet nje deklarate per media ka shprehur shqetesimin e saj lidhur me paaftesine ne vazhdimesi te sistemit bankar per te mbeshtetur me likuiditet zhvillimin ekonomik te venditbr br Te dhenat tregojne per problematike shqetesuese ne ndertimin dhe funks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.928Z

Varrezat e Tiranes reagon bashkia Justifikim i paturp i Tahirit

Transmetuar me 19032014 - 1458 PUBLICITET Tirane 19 mars 2014 NOAal- Bashkia e Tiranes ka reaguar lidhur me deklaraten e Ministrit te Brendshem Saimir Tahiri lidhur me problematiken e shpronesimit per hapesiren e varrezavebr br Bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.838Z

Varrezat reagon Bashkia Justifikim i paturp i Tahirit

Transmetuar me 19032014 - 1458 PUBLICITET Tirane 19 mars 2014 NOAal- Bashkia e Tiranes ka reaguar lidhur me deklaraten e Ministrit te Brendshem Saimir Tahiri lidhur me problematiken e shpronesimit per hapesiren e varrezavebr br Bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.651Z

Sigurimi i jetes, ja sa perfiton

Cdo individ mund te zgjedhe te sigurohet per nje vlere 500 leke deri ne 4,000 leke ne vit dhe vlera maksimale qe perfitohet ne rast aksidenti dhe qe paguhet nga kompanite e sigurimeve ne Shqiperi mund te jete nga 100,000 leke deri ne 1,000,000 leke apo me shume. Ne varesi te kerkesave specifike te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.523Z

Rama Mesuesit taksa me shume se kryeministri e blejne me pak

TIRANE- Kryetari i Partise Socialiste ka reaguar ndaj deklarates se kryeministrit Berisha per rritjen e pagave te mesuesve dhe nevojen e nenshtrimit te nje procesi te thelle te kualifikimit.Sipas Rames ne ditet e sotme mesuesit paguajne me shume taksa dhe degjojne perralla qe skane lidhje me realit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.132Z

"Qeveria po mashtron per kartat e identiteti"

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, ka shprehur dje shqetesimin mbi procesin e shperndarjes se kartave te identitetit, duke e cilesuar si nje mashtrim. "Konstatojme me shqetesim qe ne realizimin e ketij procesi, Berisha dhe Qeveria e tij po tregojne qarte paaftesine e tyre, paaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.494Z

Halimi për Rama-Tahiri: Fajësuan prindërit e viktimës, të neveritshëm e makabër të dy

I sapokthyer nga funeral i adoleshentit që u vra mizorisht vetëm një ditë më parë nga bashkëmoshatari i tij në ambjentet e shkollës, ish-ministri i Drejtësisë Eduard Halimi, në një reagim në fb rreth debateve në Kuvend, i cilësoi të neveritshme deklaratat e Kryeministrit dhe Ministr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama