Rezultate te kerkimit per termin: +Pacollit

Meta: total 1000 / total_found 1519 / time 0.000 / keyword[0] pacollit / docs[0] 1519 / hits[0] 2231 /
No Pic available
  • 2017-05-16

Zbardhet projekti i resortit turistik të kontestuar të Pacollit në Divjakë

Projekti Resorti Divjakë Albania, i kompanisë Mabetex Grup, i cili është në fazën e diskutimeve të nxehta për ndikimin negativ në mjedis që do të ketë në Lagunën e Karavastasë, një ndër zonat unike në Europë për disa specie, synon të ndërtojë kapacitete akomoduese për mbi 18

No Pic available
  • 2017-04-24

Harxhi: As në Kosovë një ambasador nuk çon vendime me sms

Ish-zv/ministrja e Jashtme, Edith Harxhi e ftuar në studion e Tonight Ilva Tare thotë se edhe në Kosovë ambasadorët e huaj nuk kanë kaq shumë rol sa në Shqipëri, teksa kujton ish-ambasadorin Dell që u largua nga sistemi. Pjesë nga biseda: Harxhi: Dua ta krahasoj me rastin e Kosovës. Pyes

Kosova feston sot 9-vjetorin e Pavarësisë, kush këmbënguli dhe kush nuk donte të shpallej Pavarësia
  • 2017-02-17

Kosova feston sot 9-vjetorin e Pavarësisë, kush këmbënguli dhe kush nuk donte të shpallej Pavarësia

Sot shënohet 9-vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Për nder të kësaj dite do të ketë aktivitete të ndryshe në të gjitha komunat e Kosovës. Ndryshe nga vitet tjera, gjatë ditës së sotme nuk do të marshojë FSK-ja. Dje Kuvendi i Kosovës ka mbajtur një seancë solemne, nd

Kush fshihet pas Behgjet Pacollit
  • 2016-11-17

Kush fshihet pas Behgjet Pacollit

var fbShare url httpvizionplusalkush-fshihet-pas-behgjet-pacollitsize smallbrbrAi eshte Presidenti me jete shkurter ne historine e Kosoves Me nje pasuri te konsiderueshme per tu quajtur nje nder njerezit me te pasur te trojve shqiptare Behgjet Pacolli vazhdon te jete aktiv ne politikebrbr brbrAshtu

Çlirim Peka sfidon Ramën: Po je garip, më dil mua përballë
  • 2016-10-28

Çlirim Peka sfidon Ramën: Po je garip, më dil mua përballë

Intervista e Edi Ramës në Prishtinë të enjten, nuk ka trazuar vetëm gazetarët në Kosovë, por edhe ata në Tiranë. Kjo, për shkakun se Rama ka dalë fitues në atë debat. Për më tepër që ai ka marrë edhe mbështetjen e qytetarëve shqiptarë të Kosovës. Pas Berat Buzhalës, që t

A është Floriana Garo në një lidhje të re? Ç’thotë prezantuesja
  • 2016-09-28

A është Floriana Garo në një lidhje të re? Ç’thotë prezantuesja

Transmetuar më 28.09.2016 - 15:49 Vjeshta e re televizive për Floriana Garon është një itinerar udhëtimesh në destinacione të ëndërruara apo edhe aty ku mbretëron skamja. Përballë personazheve në kufij të mbijet

No Pic available
  • 2016-09-12

Cila nga këngëtarët u pagua më së shumti në Facebook Party ?!

Për shumë të pranishëm në villën e kreut të AKR-së Behgjet Pacolli, mbrëmja që lamë pas do mbahet mend gjatë. Në një event madhështor ku përpara mijëra njerëzve u bënë bashkë yjet më të njohur të skenës muzikore shqiptare, festa ishte ndër më të mirat që mbahen mend. Hek