Rezultate te kerkimit per termin: +Padova

Total: 513
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.820Z

Padova kërkon Erjon Bogdanin

Sa herë që hapet merkato (ajo dimërore, zyrtarisht fillon nga 1 janari) emri i sulmuesit shqiptar Erjon Bogdani do të jetë patjetër në qarkullim dhe i lidhur me disa skuadra të niveleve të ndryshme të futbollit italian. Padova, klubi italian i Serisë B, ku militon edhe sulmuesi tjetër sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.635Z

Padova vajza perdhunohet pa ndjenja

Padova 29 tetor NOA - Nje vajze nga Padova 25 vjecare pas nje operacioni ne bajame eshte zgjuar nga anestezia dhe kuptoi se kishte qene perdhunuar. Dhuna seksuale e ushtruar mbi te eshte konfirmuar nga nje klinike por ne lidhje me fajtorin nuk ka asnje gjurme. Karabinieret deri tani nuk kane a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.448Z

“Bomba” e merkatos C1,Padova kërkon Bogdanin

 Mund të jetë “bomba e vërtetë” e merkatos së Serisë C1. Kështu e konsideron gazeta italiane “Leggo” blerjen e mundshme të Erjon Bogdanit nga Padova. Drejtori Sportiv i Padovas, Doriano Tosi, deklaroi për gazetën italiane se sulmuesi shqiptar i Kievos është n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.402Z

Edhe Padova, pas Bogdanit

Nga Express më 14 korrik 2011 në ora 20:07 Erjon Bogdani ka filluar të bëhet objektiv i skuadrave italiane, pasi e përfundoi eksperiencën njëvjeçare në Cesena. Sipas Sky Sport, ekipi i fundit që ka shfaqur interesim për sulmuesin shqiptar është Padova, e cila garon në ligën e dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.835Z

Edgar Çani kalon në formë huazimi te Padova

Edgar Çani ka kaluar në formë huazimi tek skuadra e Padovas. Sezonin e kaluar Çani ka luajtur me skuadën e Empolit. Aktualisht sulmuesi Edgar Çani është në pronësi të Palermos, por do të luajë në formë huazimi te Padova. Ekipi i Padova-s ndodhet në Serinë B itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.718Z

Edgar Cani-Padova, replikat ndezin sfidën

Seria B Menjëherë pas largimit nga Padova drejt Piaçencës, ku debutoi me dygolësh, Edgar Cani nuk i kurseu “shigjetimet” për ish-skuadrën e tij. Edhe pse cilësohej një lojtar me potencial të padiskutueshëm dhe një prej të rinjve më të talentuar që militojnë në kampiona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.600Z

Padova 35 kg heroine me vlere 7 mln

p styletext-align justifyFale nje aksioni blic policia italiane ka mundur te asgjesoj nje grup shqiptar te cilet kishin ngritur nje laborator droge ne lagjen Basanelo ne qender te qytetit te Padovas Gjate ketij operacioni qe eshte kryer diten e shtune por te njoftuar sot nga policia jane ndaluar dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama