Rezultate te kerkimit per termin: +Page

Total: 3909
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.141Z

Page përgatitet për solo turne

Kitaristi legjendar i grupit Led Zeppelin, Jimmy Page, i cili momentalisht po promovon një DVD me interpretime të grupit, në një intervistë për revistën ‘Guitar World’, ka zbuluar se vitin e ardhshëm dëshiron të nis një solo turne muzikore, pavarësisht obligimeve të shumta që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.351Z

Page premton një album radikal

Kitaristi i grupit legjendar “Led Zeppelin”, Jimmy Page, u ka premtuar fansave të tij se do të bëjë një solo-album me ‘muzikë radikale’. Page aktualisht është duke punuar në albumin e tij të parë që nga viti 1988 dhe i ka paralajmëruar fansat që të jenë të hapur ndaj pritje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.057Z

SHBA, Page anëtar i një grupi nazi-punk

Gazeta ShqipAutori i masakrës së tempullit Sikh kishte shërbyer 6 vjet në ushtrinë amerikane Autori i masakrës së tempullit Sikh në Wisconsin është identifikuar si Wade Michael Page, veteran i ushtrisë amerikane, anëtar i një grupi nazi-punk, i bindur për superioritetin racial të të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.975Z

Mjeket e poliklinikave, 1 page shperblim

Sonila Isaku Bluzat e bardha si ne poliklinika ashtu edhe ne spitale do te perfitojne shperblime sipas performances dhe punes se tyre. Ky ka qene vendimi me i fundit i marre nga Instituti i Sigurimeve dhe Kujdesit Shendetesor. Sipas ketij vendimi, mjeket e poliklinikave do te perfitojne nje page sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.919Z

Puno mire, perfiton nje page shtese

Sonila Isaku Punonjesit e administrates apo kudo qofshin ne institucione shteterore, do te perfitojne nje page shtese nese kane rezultate te mira ne punen e tyre, nese kane probleme shendetesore dhe kane nevoje per kurim jashte vendit, por edhe nese do te dalin ne pension. Ky eshte vendimi me i fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.997Z

Vdes modelja e viteve 50, Bettie Page

Bettie Page, nje nga modelet e para amerikane dhe me te famshme te viteve ‘50, eshte ndare nga jeta ne Los Anxhelos ne moshen 85- vjecare. Fotot e saj provokative, shumica ne bikini, e kthyen ate nje nje figure kult dhe nje nga modelet e para, qe pozoi per revisten Playboy.Bettie Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.185Z

Qeveria page 1 vit per te papunet

Qeveria ka vendosur qe te paguaje per nje vit te gjithe punonjesit qe dalin te papune nga procesi i privatizimit te kompanive shteterore te naftes ALBPETROL. Keshtu, u vendos qe rreth 1200 punonjesit qe dalin te papune nga procesi i privatizimit te kesaj ndermarrje, te kompensohen me nje vit rroge.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama