Rezultate te kerkimit per termin: +Paja

Total: 983
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.200Z

Killeri Paja "sulmon" hetuesit

Nuk eshte mjaftuar vetem me goditjen e agjentit te fshehte, duke e aksidentuar rende, por ka "sulmuar" edhe oficeret, qe kane tentuar ta marrin ne pyetje ne Spitalin Ushtarak. Ilir Paja, i denuar me burgim te perjetshem per vrasje dhe i cilesuar si njeriu "UFO", ka kundershtuar hetuesit, duke mos pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.034Z

Paja kerkon gjykim te shkurtuar

Ish mjeshtri i arratisjeve, Ilir Paja, i akuzuar per "vrasje ne rrethana cilesuese te mbetur ne tentative" ndaj punonjesit te policise, ka kerkuar dje gjykimi e tij te shkurtuar. Ne seancen e djeshme gjyqesore, te zhvilluar ne Gjykaten e Krimeve te Renda, i pandehuri ka kerkuar gjykimin ashtu edhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.140Z

Paja, eksperiment vendit ku plagosi policin

Tirane- Gjykata e Krimeve te Renda ne prani edhe te te njohurit si mjeshtri i arratisjeve, Ilir Paja, do te kryejne nje ekspertize hetimore ne vendin ku u plagos polici Bledi Haxhimali. Mbrojtesi i Pajes i ka kerkuar dje trupit gjykues te kryesuar nga gjyqtari Idriz Mulkurti, qe te kryet nje ekspert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.625Z

"Luftar Paja", një monografi për aktorin

U promovua dje në mjediset e Teatrit Kombëtar në Tiranë monografia "Luftar Paja" shkruar nga Albert Z. Zholi me rastin e 68-vjetorit të lindjes së mjeshtrit të humorit, "Artistit të Merituar", Luftar Paja. Monografia, e publikuar prej shtëpisë botuese "Toena" sjell për lexuesin një mori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.962Z

Paja kërkon gjykim të shkurtuar, refuzohet

20/03/2009  Avokati pretendon se ka plumb në trup TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda nuk mori dje parasysh kërkesën e bërë nga Ilir Paja një nga personat e akuzuar dhe kërkuar nga disa shtete për krime të ndryshme. Kërkesa e Pajës u refuzua nga trupi gjykues i kryesuar nga Id

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.002Z

"Killeri" Paja, dy burgime të përjetshme

Mbërrijnë në Prokurorinë e Përgjithshme dënimet dhe akuzat ndaj Ilir Pajës, i mbiquajturi "Ufo", i cili plagosi një inspektor policie gjatë operacionit për arrestimin e tij. Mësohet se ndaj 34-vjeçarit rëndojnë dy dënime me burgim të përjetshëm, respektivisht në Gjermani dhe Itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.039Z

Gjykimi i shkurtuar, “pendohet” Ilir Paja

 TIRANE – Ilir Paja, personi i akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë të një agjenti policor, kërkon gjykim me kohë të shkurtuar. Kërkesa e Pajës i është bërë dje gjyqtarit të Krimeve të Rënda, Idriz Mulkurti, i cili kryeson pesëshen gjykuese të kësaj dosjeje. Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama