Rezultate te kerkimit per termin: +Pajtimtari

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.623Z

Berisha përuron portabilitetin e numrit, bën thirrje për uljen e tarifave

SHKRUAN: Sabina Veizaj 03-05-2011 11:46Nëqoftëse ke një numër celular të një kompanie të caktuar dhe do ta ndryshosh kompaninë për arsye të ndryshme, por nuk do që të humbësh numrin sepse të gjithë kontaktet e tua njohin këtë numër, shumë thjesht mund të ndryshosh kompaninë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.111Z

Regjistrimi i numrave celularë, AKEP shtyn proçesin deri me 15 maj

Edhe pse ishte përcaktuar data 6 mars si afati i fundit për regjistrimin e numrave telefonik celularë, AKEP e ka shtyrë këtë proçes deri në 15 maj të këtij viti. Përmes një njoftimi për mediat, AKEP në vijim të masave për përfundimin e regjistrimit individual të çdo pajtimtari të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.358Z

Kontrata e re AMC, tarifimi dhe mënyra e pagesës arbitrare ndaj qytetarëve

AMC do ti faturojë pajtimtarit me paspagim sipas listës së çmimeve Kompania AMC vendos kushtet e pagës me mënyrën e tarifimit në mënyrë arbitrare.  Përveç çmimeve të larta të tarifimit, abonentët do të përballen edhe me sanksione të tjera në rast se nënshkruajnë kontratën. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.494Z

Maj, aktivizohet bartja e numrit celular

SHKRUAN: Blerina Hoxha 30-04-2011 10:54Javën që vjen do të bëhet aktive qendra e portabilitetit të numrit, çka do të thotë se tani e tutje shqiptarët mund të ndërrojnë kompaninë celulare pa ndryshuar numrin. Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare organizon më 2 maj inaugur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.114Z

AKEP shtyn procesin e regjistrimit të numrave celularë deri më 15 maj

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka shtyrë afatin e regjistrimit të numrave celularë deri në 15 maj të këtij viti. Përmes një njoftimi për mediat, AKEP, në vijim të masave për përfundimin e regjistrimit individual të çdo pajtimtari të shërbimit celular, u ka kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.111Z

AKEP: Regjistrimi i numrave celularë me kontratë deri më 15 maj

TIRANË- Autoriteti i komunikimeve elektronike dhe postare nëpërmjet një deklarate për mediat bën me dije se çdo përdorues celulari në Shqipëri që ka një numër në grup apo me kontratë duhet ta regjistrojë atë individualisht. “AKEP në vijim të masave për përfundimin e regjis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.396Z

Denohet pajtimtari i gjaqeve

brbrGjykata e Durresit ka shpallur fajtor kryetarin e asamblese kombetare te misionareve te pajtimit te gjaqeve dhe dy bashkepunetore te tij te akuzuar per korrupsioni pasiv ne sektorin privat Sipas hetimit te prokurorise se Durresit keta persona kane pajisur me dokumenta false si te perfshire ne gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama