Rezultate te kerkimit per termin: +Pakashtica

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] pakashtica / docs[0] 11 / hits[0] 14 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Podujeva për dy ditë me radhë do të ketë ndërprerje të rrymës
  • 2016-02-07

Podujeva për dy ditë me radhë do të ketë ndërprerje të rrymës

Qyteti i Podujevës dhe fshatrat përreth do të kenë dy ditë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve të ndryshme që do të bëhen nga KEDS-i. Ndërprerja e energjisë elektrike fillon nesër, ku për shkak të shqyrtimit të mbrojtjeve rele, nga ora 11:00 deri në orën 12:

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr
  • 2016-02-05

KEDS-i edhe nesër lë gjysmën e Kosovës në terr

KEDS-i njofton se nesër nuk do të ketë energji eklektike në disa vende të Kosovës, transmeton Indeksonline. Kjo ndërprerje sipas KEDS-it do të jetë për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"

Këto vende nuk do të kenë rrymë nesër
  • 2016-02-03

Këto vende nuk do të kenë rrymë nesër

KEDS-i njofton të gjithë konsumatorët e energjisë elektrike se nesër nuk do të ketë energji elektrike në disa zona të Kosovës, transmeton Indeksonline. Sipas KEDS-it, kjo ndërprerje e energjisë elektrike do të jetë për shkak

Ja cilat vende do të mbesin në terr nesër
  • 2016-02-02

Ja cilat vende do të mbesin në terr nesër

KEDS-i njofton të gjithë konsumatorët e energjisë elektrike se nesër nuk do të ketë rrymë në disa vende të Kosovës, transmeton Indekosnline. Sipas KEDS-it kjo ndërprerje e energjisë elektrike do të jetë për shkak të

Ekskluzive: Rihanna do të bashkëpunojë me një këngëtar kosovar (Video)
  • 2015-05-27

Ekskluzive: Rihanna do të bashkëpunojë me një këngëtar kosovar (Video)

Rihanna do të kalojë në një nivel tjetër të karrierës së saj. Ajo pritet ta krijojë një shtëpi diskografike të veten – një label personal – nga ku do t’i promovojë hitet e radhës. AdPlatformZone = {id: "8bc4

Dafina Aliu dhe Vesa Pakashtica po përfaqësojnë Kosovën në Samitin Ndërkombëtar të Studentëve në Stamboll
  • 2015-03-25

Dafina Aliu dhe Vesa Pakashtica po përfaqësojnë Kosovën në Samitin Ndërkombëtar të Studentëve në Stamboll

Në Stamboll të Turqisë ka nisur punën Samiti Ndërkombëtar i Studentëve i quajtur "GOBI", një samit imundësive globale për biznes dhe investime.Samiti ka nisur punimet me 22 mars dhe do t'I përfundoi me 27 mars 2015.Gjatë këtyre ditëve janë mbajtur disa panele dhe debate me profesorë