Rezultate te kerkimit per termin: +Paketa

Total: 8039
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.800Z

Paketa e re per Qipron

Paketa e re per Qipron E premte 22 Mars 2013 1229 p styletext-align justify p Paketa e re per QipronLigjvenesit qipriote takohen sot per te vendosur mbi nje pakete te re shpetimi nga Bashkimi Europian ne perpjekje per te shmangur kolapsin financiar Paketa e re e ndihmes qe i eshte dor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.015Z

Prezantohet paketa fiskale

Në prezantimin e paketës fiskale, që ka si qëllim lehtësimin e biznesit fason, Kryeministri Edi Rama deklaroi se Qeveria është gati të hapë një kapitull të ri për industrinë fasone. "Kjo paketë e re, e para e k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.011Z

10 paketa shendetesore falas

0 10 sherbime shendetesore do te ofrohen teresisht falas ne spitalet publike dhe ato private fale nje ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.952Z

“Paketa Ditore”Risia e Vodafone

 Vodafone ka prezantuar ofertën Paketa Ditore – thirrje drejt çdo rrjeti kombëtar, në çdo kohë, vetëm për 8.3 lekë/min. Me ofertën e re Paketa Ditore, të gjithë klientët e Vodafone Card mund të flasin në çdo moment të ditës, drejt çdo rrjeti komb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.624Z

Paketa fiskale kursen duhanpirësit

Vitin që vjen nuk do ketë ndryshime të mëdha të sistemit të taksave dhe në veçanti ato që rëndojnë drejtëpërdrejtë mbi xhepat e qytetarëve. Kështu akciza e cigares dhe duhanit nuk rritet në vitin 2016. Në parashikimin e të ardhurave për vitn 2016, janë vlerësuar rreth 300

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.620Z

Durrës, kapen 2000 paketa cigare kontrabandë

  DURRËS- Kapen në portin e Durrësit 2000 copë paketa cigare që po i kalonin kontrabandë. Policia e portit të Durrësit ka konfirmuar lajmin. Cigaret ishin në 4 bokse. Paketat kontrabandë dolen nga trageti i linjës Bari-Durres "Santa Maria" me port rregjister Monrovia. Cigaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.735Z

Miratohet teresisht paketa Obama

Me voten e mbremshme Senati amerikan miratoi perfundimisht paketen stimuluese te ekonomise prej 787 miliarde dollaresh aq shume te kerkuar nga presidenti amerikan Barak Obama. Paketa stimuluese synon te garantoje shkurtimin e shpenzimeve, projektet per shpenzime brenda vendit si dhe krijimin e rreth

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama