Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Lame per Pallatin e Brigadave

Lame per Pallatin e Brigadave E premte 08 Shkurt 2013 1705 Artan LameKryetari i forumit te Trashegimise Kulturore Artan Lame ka denoncuar rrezikun qe sipas tij po i kanoset pallatit te brigadave Fakti qe familja mbreterore ka bere kerkese prane agjencise se kthimit te pronave te marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.621Z

PD: Rama bashkëpronar në pallatin e Dash Pezës

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me pallatin 12 katësh në qendër të Tiranës. PD ka akuzuar kryebashkiakun Rama se është bashkëpronar në pallatin e Dash Pezës. Sipas PD-së, Rama e faktoi qartë bashkë-pronësinë dhe mbron politikisht dash-pallatin. Deputeti demokrat, Aldo B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.237Z

Tunizi, gjendet drogë në pallatin presidencial

Koleksion arkeologjik, para, por edhe drogë është gjetur në pallatin presidencial të ish presidentit të Tunizisë Ben Ali në Kartagjenë. Të gjitha këto janë gjetur nga komisioni në kuadër të hetimeve katër mujore që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

VIDEO/ Mbretëresha turpëron princin në pallatin mbretëror

Familja mbretërore britanike kishte dalë në ballkonin e Buckingham për një ceremoni zyrtare, por princi Uilliam duket se nuk e përballoi dot lodhjen dhe u ul. Por mbretëresha nuk mund tia falte këtë rrëshqitje. Ajo shihet teksa i bie në sup për ti tërhequr vëmendjen. Uilliam shihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.748Z

Kinë, shpërthim në pallatin e qeverisë

Janë të paktën 5 të plagosur në dy shpërthime të njëkohshme që kanë ndodhur në pallatin qeveritar në lindje të Kinës. Sipas dëshmitarëve të cituar nga agjencia “Kina e re”, shpërthimet kanë nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.746Z

Kine shperthim ne pallatin e qeverise

Janë të paktën 5 të plagosur në dy shpërthime të njëkohshme që kanë ndodhur në pallatin qeveritar në lindje të Kinës. Sipas dëshmitarëve të cituar nga agjencia “Kina e re”, shpërthimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.316Z

FOTOT/ Bie zjarr në pallatin ku banon Berisha

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në pallatin ku jeton ish-kryeministri Sali Berisha. Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën ndërsa zjarrfikësja ka mundësuar shuarjen e flakëve. Sipas informacioneve, zjarri ka rënë në një banesë në katin e shtatë të pallatit që ndodhet në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama