Rezultate te kerkimit per termin: +Pallatit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.382Z

Vazhdojne hetimet për shembjen e pallatit

Gjirokastër- Prokuroria e Gjirokastrës i është rikthyer edhe njëherë vendit të shembjes së pallatit. Oficerë të këtij institucioni kanë inspektuar vendin ku ndodhi tragjedia dhe kjo gjë është cilësuar si domosdoshmëri për të vërtetuar shkencërisht shkaqet reale që sollën rrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.387Z

Shpetoni banoret e pallatit 1149

Vlore- Skandali me lejet e ndertimit rrezikon edhe jeten e banoreve te nje pallati ne qytetin e Vlores. Banoret e objektit nr. 1149 ne lagjen "29 Nentori", prej rreth kater vjetesh jetojne me friken e shembjes se pallatit kater katesh, ku aktualisht banojne 10 familje. Shkak per demtimet e pallatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.629Z

Shembja e pallatit pezullohet perkohesisht

Punimet per shembjen e pallatit ne pronesi te Ilir Mates, kunati i deputetit socialist Dashamir Peza, jane pezulluar dje gjate oreve te paradites. Gjate nje takimi me median per kete ceshtje, ministri i Transporteve Sokol Olldashi, tha se "Inspektorati i Ndertimit dhe Urbanistikes Kombetare, ka pezu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

Shembja e pallatit, ngujohen banoret

Gjirokaster- Familjet e prekura nga tragjedia e 9 nentorit ne lagjen "11 Janari" ne Gjirokaster pas shembjes se pallatit 5-katesh, hyjne ne greve urie pa afat. Shkak eshte bere mosmiratimi i demshperblimit nga autoritetet qendrore dhe qeveria i fondit prej 800 milione lekesh adresuar 13 familjeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.993Z

Gjirokastër, shembja e pallatit, prokurorët inspektojnë zonën

Prourkoret kane bere sot nje inspektim ne zonen ku u shemb pallati pesekatesh. Sipas prokurorëve ky inspektim ka ardhur si domosdoshmëri per te vërtetuar shkencërisht shkaqet qe sollën rrëshqitjen e dheut dhe me pas shembjen e pallatit. GJIROKASTER- Rreth një muaj pas tragjedisë se 9 n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.438Z

Pogradec eksploziv pallatit ne ndertim

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në një pallat në ndërtim në Pogradec. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e tw dielws në lagjen numër 3 të qytetit, ndersa shpërthimi është lokalizuar në bodrumin e pallatit, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.496Z

Lubonja: Xhamia të bëhet pas Pallatit të Kulturës

Publicisti Fatos Lubonja është kundër ndërtimit të Xhamisë së Madhe në vendin ku është caktuar nga Bashkia e Tiranës. Lubonja thotë për Shqip se xhamia duhet të ndërtohet pas Pallatit të Kulturës. Kam qenë kundër ndërtimit të xhamisë te parku para Kuvendit, pasi mendoj se ai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama