Rezultate te kerkimit per termin: +Pamfleti

Meta: total 79 / total_found 79 / time 0.000 / keyword[0] pamfleti / docs[0] 79 / hits[0] 96 /
No Pic available
  • 2018-02-28

Mashtruan ILDKP/  Vila me 11 WC e çiftit Meta-Kryemadhi në Gjirin e Lalzit

Nëse ka një provë, fakt dhe dëshmi që mund të çojë çiftin Meta-Kryemadhi në burg, në çdo kohë, ajo është pasuria e tyre, e deklaruar apo e padeklaruar, citohet në një shkrim të publikuar nga Pamfleti. Në qendër të tij janë pasuritë e pajustifikuara të çiftit presidencial-lë

Berisha pranon se ishte ai personalisht si president që drejtoi furnizimin me naftë të Milosheviçit: Qeveria ishte kundër embargos ndaj ish-Jugosllavisë
  • 2017-02-16

Berisha pranon se ishte ai personalisht si president që drejtoi furnizimin me naftë të Milosheviçit: Qeveria ishte kundër embargos ndaj ish-Jugosllavisë

Ka ndodhur ajo që nuk mendohej. Sali Berisha ish-presidenti dhe ish-kryeministri i Republikës ka pranuar publikisht se qeveria shqiptare ka qenë kundër embargos së naftës që OKB-ja ja kishte vendosur Jugosllavisë së cunguar të Sllobodan Milosheviçit. Duke pranuar njeheresh se firma &#

Gruaja e Harri Lenës shtyp me makinë një qytetar. Media ka fshehur lajmin për shkak të reklamave të tij
  • 2017-01-15

Gruaja e Harri Lenës shtyp me makinë një qytetar. Media ka fshehur lajmin për shkak të reklamave të tij

Portali “Pamfleti.com” denoncon shtypin shqiptar pasi ka fshehur nje lajm zyrtar te policise, i cili hedh drite mbi faktin qe gruaja e biznesmenit te njohur qe ka BMW dhe ujin Trebeshina, ka aksidentuar per vdekje nje qytetar. “Pamfleti.com” i referohet njoftimit të poli

FOTOT/ Partia që i flet varfërisë dhe të varfërve nga hotel Plaza, zemra luksoze e Tiranës
  • 2017-01-04

FOTOT/ Partia që i flet varfërisë dhe të varfërve nga hotel Plaza, zemra luksoze e Tiranës

Shumë para! Asnjë spjegim. Ajo qe Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi e quajne parti, ka nisur nje seri aktivitetesh ne qendra luksi qe te habisin. Jo per masivitet, per ate as qe mund te flitet, por per shpenzimet. Njerez te ardhur nga gjithe Shqiperia, me 29 dhjetor u mblodhen ne nje aktivitet te B

Çfarë ka ndodhur më 19 dhjetor?
  • 2016-12-19

Çfarë ka ndodhur më 19 dhjetor?

1606 Anijet Susan Constant, Godspeed, and Discovery nisen nga Anglia me kolonët që do të vendoseshin në Jamestown, Virginia, e para e trembëdhjetë kolonive që u bënë Shtetet e Bashkuara. 1776 Veprimtari politik anglez dhe amerikan Thomas Paine boton në Pensilvani, esenë e parë në serin

No Pic available
  • 2016-11-23

Çfarë ka ndodhur më 23 nëntor?

534 pes – Sipas disa burimeve të lashta greke, përfshi Aristotelin, Thespis nga Icaria (Dionisi i sotëm, Greqi) bëhet aktori i parë që luan në skenë. Në burime të tjera, thuhet se ai ishte i pari aktor kryesor, përveç korit. Thespis ishte këngëtar rapsod që shoqërohej nga kori

Prapaskena e skandalit të Tom Doshit në Rinas: Si e mashtroi Ramën dhe Kishën Katolike
  • 2016-10-12

Prapaskena e skandalit të Tom Doshit në Rinas: Si e mashtroi Ramën dhe Kishën Katolike

Ka çuditur mbrëmë në kronikat televizive dalja e Tom Doshit në ceremoninë zyrtare që kryeministri Edi Rama i bëri kardinalit Dom Ernest Trashanit. Të gjithë e panë zgjatjen e sikletshme të duarve të Edi Ramës, i cili sikur donte të thoshte nga mbiu ky këtu. Burime nga kisha katoli