Rezultate te kerkimit per termin: +Pamjet

Meta: total 1000 / total_found 14240 / time 0.006 / keyword[0] pamjet / docs[0] 14240 / hits[0] 17086 /
Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!
  • 2017-06-25

Sot është dita e çlirimit thotë Vasili: Proçes dhe votim të mençur!

Teksa votoi në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet, kreu i LSI-së Petrit Vasili apeloi për një proçes dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet dhe populli shqiptar do të dijë të bëjë dif

No Pic available
  • 2017-06-25

Voton kreu i LSI: Sot është dita e çlirimit nga të gjitha pikëpamjet

Kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka votuar mëngjesin e sotëm në orën 09:10 në Qendrën e Votimit të vendosur në Kopshtin 31 në Njësinë nr.5 në kryeqytet. Pas votimit, kreu i LSI ka përcjellë një mesazh urimi për të gjithë besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin. Sakaq, ai ësht

No Pic available
  • 2017-06-25

Tiranë, arrestohen 3 persona për shit-blerje votash

  Policia e Tiranës ka bërë  arrestimin në flagrancë të shtetasve Luan Imeraj, 37 vjeç, banues në Tiranë;  Luan Nela, 36 vjeç, banues Tiranë dhe  Arben Marku , 43 vjeç, banues Tiranë . Këta shtetas janë arrestuar pasi, nga pamjet filmike të shfaqura në një emisionin investi

No Pic available
  • 2017-06-25

Vasili: Sot është dita e çlirimit, shqiptarët do të dinë të bëjnë diferencën

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i është drejtuar mëngjesin e sotëm qendrës së votimit në kopshtin numër 31 në njësinë pesë në kryeqytet ku hodhi votën e tij dhe apeloi për një proces dhe votim të mençur. Në fjalën e tij para gazetarëve Vasili tha se sot

No Pic available
  • 2017-06-25

Klima, Macron dhe Schwarzenegger bashkojnë forcat kundër Trump (VIDEO)

Presidenti francez Emmanuel Macron ka marrë një mbështetje tjetër ndaj homologut amerikan Donald Trump dhe tërheqjes së tij nga pakti për klimën. Këtë radhë ai ka marrë mbështetje nga muskujt e aktorit dhe ish-guvernatorit të Kalifornisë, Arnold Schwarzenegger. Në një video të post

No Pic available
  • 2017-06-25

Zgjedhjet 2017, ja ku votuan Rama, Basha, Nishani, Meta, Veliaj dhe Berisha

Në orët e para të mëngjesit disa politikanë iu drejtuan kutive të votimit për të shprehur vullnetin e tyre me votë. Ora News ndoqi nga afër këto momente si edhe mesazhet që u kanë përcjellë mbarëshqiptarëve. Kreu i shtetit pasi shprehu vullntetin nëpërmjet votës apeloi shqiptarë

Përplasje fizike midis komisionerëve të PS e LSI në Vlorë
  • 2017-06-25

Përplasje fizike midis komisionerëve të PS e LSI në Vlorë

Transportimi i kutive të votimit të fshatit Bishan ka shkaktuar përplasje të fortë midis komisionerëve të Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në Vlorë. Korrespondentja e Ora News në Vlorë, Jerola Ziaj tha se konflikti ndodhi pasi mjeti me kutitë e votimit përfundo