Rezultate te kerkimit per termin: +Pamundsia

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.161Z

Nuk kanë lekë, gjysma e shqiptarëve nuk vizitohen

Studimi: Tre në dhjetë femra dhe meshkuj u është kërkuar para për shërbimin shëndetësor Rreth 90% e shqiptarëve përdorin sektorin publik të shërbimeve shëndetësore dhe vetëm 8% sektorin privat Pamundsia pr t paguar tarifat e shrbimeve shndetsore bn q gjysma e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

Berisha: Njohja e Kosovs e bashkrenduar, jo si trup i prgjysmuar

Kryeministri Sali Berisha ka folur n mbledhjen e grupit t Partis Demokratike pr Kosovn. Ai u ndal kryesisht te njohja e shtetit m t ri t Evrops dhe mbar bots dhe bri thirrje pr bashkrendim. Njohja duhet t bhet n bashkrendim me SHBA e BE dhe jo si nj trup i prgjysmuar. Berisha pa i fshehur emocion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.474Z

Banesat, Ndërtuesit: Kreditë e larta frenojnë shitjet

mimi i apartamenteve n vend vazhdon t ngelet i njjt edhe pse shitjet kan kan psuar ulje, pasi rreth 4000 apartamente rezultojn t pashitura. Ndrtuesit ia faturojn kt ngr bankave. Ndonse kreditimi sht rritur n krahasim me t njjtn periudh t nj viti m par, interesat bankare vazhdojn t mbeten t larta. Ag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.646Z

Vazhdon eksperimenti i çuditshëm i Bashkisë me njerëzit Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','32

Fundjava nuk ka sjell asnj ndryshim pr trafikun kaotik t kryeqytetit. Edhe n nj dit pushimi si kjo e t shtuns, drejtueseve t automjeteve iu jan dashur me dhjetra minuta pr t prshkuar vetm pak metra rrug. Dhe kjo pr shkak se eksperimenti i bashkis pr derdhjen e gjith trafikut t rrugve hyrse pr n shes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.630Z

Vrasja e shqiptarëve, përçarje në BDI

Incidenti i 12 majit n fshatin Radush t Shkupit ku u vran katr shqiptar, duket se do t shkaktoj prarje tek partia shqiptare n pushtet, Bashkimi Demokratik pr Integrim. Burime partiake paralajmrojn se si rezultat i paknaqsive nga zhvillimi i situats dhe pamundsia e BDI-s pr t ndrprer aksionet antishq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.655Z

Tiranë, fundjavë me trafik për kryeqytetasit

Fundjava nuk ka sjell asnj ndryshim pr trafikun kaotik t kryeqytetit. Edhe n nj dit pushimi, si dje dita e shtun, drejtueseve t automjeteve u jan dashur me dhjetra minuta pr t prshkuar vetm pak metra rrug. Dhe kjo, pr shkak se eksperimenti i bashkis pr derdhjen e gjith trafik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Berisha: Raporti i KE-s, dokument me standarte dhe objektiva

Pavarsisht kritikave n raportin vjetor t KE-s ndaj Shqipris, kryeministri Sali Berisha e ka vlersuar si t shklqyer at. Ai ka reaguar pas publikimit t raportit duke u shprehur se ai ishte nj dokument q prmban standarte dhe objektiva. Sipas shefit t ekzekutivit, raporti duhet t jet nj program pune pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama