Rezultate te kerkimit per termin: +Pamvarisht

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] pamvarisht / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2013-05-15

SHBA rrëzon Berishën: Splotësoni kushtet për vizat, refuzimit duhet 3%

Tiranë- Fushata elektorale ne Shqiperi pritet te jete interesante, te pakten ne terma propogandistike. Me reforma të thella ne hoqëm vizat me Europën, me reforma të thella do heqim vizat me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ju do lëvizni të lirë në mbarë botën deklaroi Berisha në mit

No Pic available
  • 2013-05-15

SHBA-të rrëzojnë Berishën: Nuk plotësoni kushtet për heqjen e vizave

Tiranë- Fushata elektorale ne Shqiperi pritet te jete interesante, te pakten ne terma propogandistike. Me reforma të thella ne hoqëm vizat me Europën, me reforma të thella do heqim vizat me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ju do lëvizni të lirë në mbarë botën deklaroi Berisha në mit

Protesta e ldquoAleances Kuq e Zirdquo
  • 2013-04-07

Protesta e ldquoAleances Kuq e Zirdquo

Pavarësisht motit me shi, përkrahësit e AK, të ardhur nga e gjithë Shqipëria,  mbushën bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, duke protestuar paqësisht përpara Kryeministrisë me moton 7 prilli pa Berishën. Protest