Rezultate te kerkimit per termin: +Panairi +Klik +Ekspo

Meta: total 127 / total_found 127 / time 0.000 / keyword[0] panairi / docs[0] 2289 / hits[0] 4406 / keyword[1] klik / docs[1] 995 / hits[1] 1882 / keyword[2] ekspo / docs[2] 319 / hits[2] 1055 /
No Pic available
  • 2017-02-23

Panairi Ndërkombëtar, investitorët kinezë shfaqin interes për Shqipërinë

 Në prag të Panairit Ndërkombëtar të Tiranës organizuar nga Klik Ekspo Grup që do të mbahet ne maj dhe në edicionin i tij të 24 në nëntor, investitorët kinezë përmes këshillit për promovimin e tregtisë ndërkombëtare e shohin me interes këtë aktivitetet. ZHU YINGMIN: Janë

Panairi Ndërkombëtar i Tiranës,  Zotaj: Investitorët austriakë  të interesuar për bujqësinë dhe turizmin   
  • 2016-11-28

Panairi Ndërkombëtar i Tiranës,  Zotaj: Investitorët austriakë të interesuar për bujqësinë dhe turizmin  

    Në rrugëtimin 23 vjeçar të panairit të madh të bizneseve Klik Ekspo Group, që mbahet çdo fund nëntori në Tiranë, Austria është një ndër vendet që nuk ka munguar. Interesi i firmave austriake ka qenë gjithmonë në rritje ndaj Shqipërisë dhe këtë e tregojnë edhe in

Bizneset italiane në Klik Ekspo Group: Pjesëmarrja në panair,  privilegj, jemi gati për të investuar në Shqipëri
  • 2016-11-27

Bizneset italiane në Klik Ekspo Group: Pjesëmarrja në panair, privilegj, jemi gati për të investuar në Shqipëri

Presidenti i kompanisë italiane Joycare , z.Daniel Rizzo: Filialin e parë në Ballkan do ta hapim në Shqipëri Italia është vendi që nuk i ka munguar asnjëherë Panairit Ndërkombëtar të Tiranës, Klik Ekspo Group, që prej gjenezës së tij në vitin 1994; duke u prezantuar çdo vit me nj

 Hapet Klik Ekspo Group, gjithë bota e mbledhur në një panair, Muhametaj: I kemi mbizotëruar me sukses krizës ekonomike
  • 2016-11-26

 Hapet Klik Ekspo Group, gjithë bota e mbledhur në një panair, Muhametaj: I kemi mbizotëruar me sukses krizës ekonomike

Përmes një ceremonie madhështore u çel pasditen e së enjtes në Tiranë Panari Ndërkombëtar i Bizneseve  Klik Ekspo Group. Mbi 280 kompani nga 30 vende të botës kanë mbushur të 3 katet e Pallatit të Kongreseve, ku për 5 ditë me radhë do të mund të ekspozojnë produktet dhe shërbim

Shqipëri-Serbi, krijohet Dhoma e Përbashkët e Tregtisë, zyrtarizimi u bë në çelje të Panairit Klik Ekspo Group
  • 2016-11-25

Shqipëri-Serbi, krijohet Dhoma e Përbashkët e Tregtisë, zyrtarizimi u bë në çelje të Panairit Klik Ekspo Group

Dhoma e përbashkët e Tregtisë Shqipëri-Serbi është celebruar mbremjen e së enjtes, në kuadër të Panairit Ndërkombëtar të Tiranës, organizuar nga Klik Ekspo Group, ku biznesi serb prezantohet me një pavion të veçantë. Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj duke

No Pic available
  • 2016-05-28

Panairi i Klik Ekspo Grup, aktivitet stërvitor me qëllim rritjen e sigurisë

Në një kohë kur lufta kundër terrorizmit dhe krimit te organizuar janë bërë tashmë kryefjala e çdo takimi qofshin ato ne nivel rajonal apo edhe me gjerë, Klik Ekspo Grup ka zhvilluar nje aktivitet që ka qëllim sigurinë. “Demostrim dhe Simulim”, quhej aktiviteti i organizuar

Akuareli, 5 ditë Bienale në Tiranë
  • 2015-11-26

Akuareli, 5 ditë Bienale në Tiranë

Përgjatë 5 ditëve, në Tiranë u zhvillua edicioni i parë i "International Watercolor Bienale Tirana 2015", organizuar nga shoqata "VIZart". Plot 170 artistë nga 55 vende të ndryshme të botës, që nga Gana, Maruitis, Indonezi, Filipine, Japoni, Kina, Indi, Ekuador e Peru, Singapor, Siri, Ir