Rezultate te kerkimit per termin: +Panariti

Total: 3292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.504Z

Deklarata Panariti - Hoxhaj

Deklarata Panariti - Hoxhaj E premte 15 Mars 2013 1413 Deklarata Panariti - Hoxhaj p styletext-align justifyMinistri i jashtem Edmond Panariti e ka cilesuar normale qarkoren qe ministria e jashtme u ka nisur te gjitha ambasadave shqiptare ne lidhje me situaten mes qeverise sone dhe kompanise ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.903Z

Panariti nesër Prishtinë

Të tjera rreth shkrimit Morinë, ulet importi i miellit nga Kosova Mielli i kontaminuar serb, Panariti: Analizat garantojnë se s'ka ndotës TIRANE - Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti do të jetë nesër në Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.255Z

Panariti inspekton argjinaturën e Bunës

Emergjenca Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, i shoqëruar nga prefekti i Qarkut të Shkodrës, Paulin Radovani, dhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, inspektuan dje punimet në argjinaturën në fshatin Darragjat, Shkodër. Panariti bëri të ditur se, me një fond prej 17 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.831Z

Biseda Panariti - Avramopulos

E enjte 15 Nentor 2012 2041 Panariti - AvramopulosMinistri i jashtem Edmond Panariti ka zhvilluar sot nje bisede telefonike me homologun e tij grek Avramopulos me te cilin ka diskutuar shkurtimisht edhe per ngjarjet e diteve te fundit ne lidhje me kufirin detar dhe kthimet ne kufi. Kryediploma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Dokumentet, Panariti telefonon Avramopulos

Ministri i Jashtëm, Panariti me homologun e tij grek në Athinë Ministria e Jashtme njoftoi sot se ministri, Edmond Panariti ka patur një bisedë telefonike me homologun e tij grek, Dimitris Avramopulos ku në qendër të bisedës së tyre kanë qenë rastet e kthimit në pikat kufitare të shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.859Z

AK Panariti non grata

E premte 05 Tetor 2012 1240   Panariti non grataAktivistet e Aleances KuqeZi bllokuan daljen e ministrit te Jashtem Edmond Panariti nga aeroporti Nene Tereza pas kthimit nga vizita zyrtare ne Athine. Ata thane se ishte poshterim i simboleve kombetare vendosja e flamurit kombetar me koke-posh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.177Z

Panariti, kundër shifrave të INSTAT

Institucioni të ndryshojë përllogaritjen Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, shpreh sërish pakënaqësi për raportin e fundit të INSTAT ku bujqësia shënoi ulje. Panariti tha se institucioni i statistikave duhet të ndryshojë metodologji dhe të tregojë rritjen reale të këtij sektori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama